[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / biz / c / cgl / ck / cm / co / d / diy / e / fa / fit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mu / n / news / o / out / p / po / pol / qa / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Home]
4chanarchives logo
/ex-yu/
Images are sometimes not shown due to bandwidth/network limitations. Refreshing the page usually helps.

You are currently reading a thread in /int/ - International

Thread replies: 34
Thread images: 9
File: 1444061860545.jpg (14 KB, 512x384) Image search: [Google]
1444061860545.jpg
14 KB, 512x384
zaljubljujem se.. upomoc
>>
>>56676939
prvi za nogf vec 5 godina
drzte me.
>>
>>56672176
>>56672176
>>56672176

sage
>>
treci za osmansko carstvo
>>
cekaj mogao si to napisati rucno u komentar treda i staviti normalnu picku da imamo sta gledati kad otvaramo tred.

ovako izgledamo ko neadertalci koji postaju baww pederluke
>>
>>56677551
volim ju
>>
>>56677590
još da ima sise ili dat ass bi bila ok
>>
>>56677590
propala je u starosti kao i svaka nasa zena, ali u starijim slikama je savrsena
>>
Ako se u klupko ukljuci i mimo nek mi ostavi svoj mejl plox

Itz me kroasanko
>>
LA LA LAJT HAUS

https://www.youtube.com/watch?v=UGQlYSC9NGk
>>
File: ja i ona.jpg (162 KB, 500x331) Image search: [Google]
ja i ona.jpg
162 KB, 500x331
opustene nocne voznje po zabacenim putevima sa gf kada?
>>
File: 1447470684008.jpg (18 KB, 250x249) Image search: [Google]
1447470684008.jpg
18 KB, 250x249
>>56678855
nemoj molim te
>>
>>56678894
zasto anone?

i onako nas je uvatila nejebica

moramo se pomiriti sa nasom virgin sudbinom
>>
File: fall-New-England.jpg (465 KB, 990x743) Image search: [Google]
fall-New-England.jpg
465 KB, 990x743
>>56678855

>ook nikada nećeš otpratiti curu nakon škole po ovoj cesti doma držeći se za ruke i razgovarajući o zajedničkoj budućnosti
>>
File: wp2.jpg (1 MB, 1920x1200) Image search: [Google]
wp2.jpg
1 MB, 1920x1200
>>56679301
>ook nikada neces upoznati svoju ljubav u busu na putu kuci
>>
>>56679633
ah
nista kao prva disiluzivnost romantike kad se devojka prvi put iskenja ko zmaj kod tebe kuci
>>
Eh zivote lutalico

Jos jedno ako mimos naleti nek mi ostavi mejl

Otiso sam da jeb...ma znate vec pozz
>>
File: 1440694672388.jpg (37 KB, 400x454) Image search: [Google]
1440694672388.jpg
37 KB, 400x454
nazovite me lažovom, blogerom, kako želite, ali sad ću vam ispričati moju priču s mojom gf

>3. razred osnovne
>ona 1. razred osnovne
>zajedno u razredu jer smo s malog sela s područnom školom u kojoj su 1. i 3. te 4. i 2. u istom razredu
>ona je bila zaljubljena u mene
>ja sam prezirao ženski rod u to vrijeme
>pubertet, počele me zanimati cure
>naganjao sam ostale no nekako mi je ona uvjek bila u mislima
>ja svake godine sve ružniji
>ona svake godine sve ljepša
>za vrijeme ljetnih praznika smo se često viđali, ponekad i razgovarali
>par puta sam ju otpratio kući i tad me poljubila
>first kiss.exe
>srednja škola, ja u građevinsku, ona u gimnaziju
>pošto sam bio podosta neatraktivan curama, poprilično sam bio alkić, ali i glavna faca u društvu
>random roštilj s društvom na koji dođe ona i njezina frendica
>sjedne pored mene i pričamo satima i satima o starim vremenima (svi su vidjeli da ima nešto između nas i da se razumijemo)
>ima sličan humor i interese kao ja
>prepijan i podosta beta da poduzmem nešto u vezi nas
>ode kući i ne čujemo se mjesecima
>upišem faks
>društvo se raspalo
>postajem sve jadniji i usamljeniji (igrao sam dosta MMORPG-a, čak sam i anime gledao)
>skužio da se dosta tipova interesira oko nje
>pomislio sam, anone sad ili nikad, jebeš sve ostalo u životu
>pošaljem sms: e imam tvoj stari broj, neznam dal ga koristiš, uglavnom za vikend dolazim s faksa pa bi mogli na pivo/kavu
>danima ništa
>tada dobijem sms: hehe, bratu sam dala taj mob i broj ovo je moj broj, javi se kad stigneš
>meni je bilo tada 20, njoj 18
>posvetim se potpuno njoj
>počinjemo izlaziti
>cura i dečko.jpeg
>nakon par izlazaka prvi seks (prvi puta njoj i meni, iako smo dosta stari za takvo nešto)
>le happy end faec

Uglavnom poanta priče je da ima nade za svakoga od vas, samo se treba pokrenuti. U mojem slučaju ona je dobra devetka dok sam ja 6 ako imam dobar dan, no svejedno smo zajedno.
>>
File: 1439730735663.jpg (98 KB, 720x720) Image search: [Google]
1439730735663.jpg
98 KB, 720x720
>>56680780
Da nadodam...
Sad imam 26 i već smo 6 godina zajedno. Imam neku fizičku potrebu da isprobam i druge žene (pošto sam bio samo s njom), ali radije izdrkam joj ne želim slomiti srce.

Na kraju krajeva nema tog osjećaja kao što kad te na kraju iscrpnog i teškog dana ona zagrli i kaže:
>ti si ljubav mog života


dbi moja priča i moj primjer je baš pozitivna stvar, jedna od rijetkih svjetala u ovom mračnom svijetu
>>
>>56680780
>>56680964
vrlo dirljiva prica anone, hvala ti na njoj

iako ne znam shvacas li kakve si imao srece.. imam jako slicnu pricu, iako nema neki sretan zavrsetak
>>
>>56680964
usralo te bate

ali svaka cast 6 godina nije malo

>u ovom marcnom svijetu
ispircaj na o svojoj tamnoj strani


>>56681281
sta se desilo?
>>
>>56681400
Pa mračan svijet sam mislio generalno na degeneričnost koja se provlači kroz medije i kulturu

Znam da sam imao više sreće nego pameti jer još dan danas neznam žašto me htjela nakon svih tih godina. Mi se poznamo praktički već 20 godina što je 77% mog života.
>nisam bogat
>nisam zgodan
>nemam neku karijeru
>nisam ni faks završio
>nemam neko isklesano tijelo

Jedino ok kaj imam su plave oči i pretpostavljam smisao za humor i općenito sam svugdje dosta popularan. Možda sam dobio bonus bodove jer su mi starci rastavljeni i jako sam siromašno živio. Ja svog starog nisam vidio od 1999. negdje i sve što sam u životu stekao sam si sam zvrijedio i sam sam sve naučio.

>>56681281
slobodno otvoriš dušu, ipak je ovo le anoniman sajt
>>
>>56681281
ovo

>5 godina zajedno
>sutne me
>bude sa nekim likom koji je realno gori frajer od mene, skroz je vanila i ne jebe je lepo samo zato sto je on za razliku od mene slobodan svakog vikenda skoro

zenskama je samo bitna paznja. njima je savrseno normalno da budu sa nekim 5-6 godina, pukne veza, u roku od nedelju dana nadju drugog, sa njim opet 5 godina, i tako u krug. sama cinjenica da smo svi mi zamenljivi ih ne uznemirava ni najmanje, bitno je samo da njima u datom trenutku uvek neko okupira paznju.

drolje nisu odane.
>>
jel ona mimo autista pravi ili?
>>
>>56681400
>>56681763
>ljetujemo na istom mjestu, doslovno kuca do
>mislim da sam iso u 5. a ona u 4. razred osnovne kada smo se upoznali
>nekoliko godina kasnije bili smo zaljubljeni jedan u drugog, ali oboje presramezljivi da bi si to dali do znanja
>tfw trebali smo imat prvi poljubac skupa, ali nismo
>pocela srednja skola
>ima decka, no svejedno se cijelo vrijeme dopisujemo
>rekla mi je da su prekinuli i napokon joj kazem sto osjecam
>ona uzvrati osjecaje, saznajemo da smo bili jedan u drugog kad smo bili mladji..
>tjedan dana kasnije odjebava me zbog tog lika s kojim je kao prekinula hah
>poceci depresije koja traje do dan danas
>ponovo prekida s njim, tj. on s njom
>3. razred srednje..ljeto
>isli smo gledat lovrine suze, lezali smo na dekama, bilo je stvarno prelijepo
>prvi put se poljubili
>mixed feelings zbog onog odjeba
>pobjego sam doma par dana nakon tog poljubca i nisam joj se javljo vise
>nakon tog dvije godine suse sa curama
>ona opet ima decka
>ja izaso iz suse
>al svejedno.. tfw no gf

naravno, tesko je cijelu pricu stavit u nekolicinu greentextova, ali uglavnom se svodi na to da je bila jedina cura u koju sam ikada bio zaljubljen.. s kojom sam mogao bit.. bas me zanima sto bi bilo da sam joj reko kako se osjecam dok sam bio mladi ili da sam osto s njom nakon sto smo se poljubili..
sada se cujemo tu i tam.. cestitamo si rodendane, blagdane.. zvao sam ju na kavu, al dala bi neke jadne izlike
ne znam
>>
subjektivno najbolja pjesma ikad
https://www.youtube.com/watch?v=bGv0AXNaiPc
>>
>>56682094
jebem joj majku

sto te otkaci poslije sedmicu sve joj jebem prljavo

nadji anone neku finu curicu a nju zajebi i izbrisi iz sjecanja
>>
>>56682094
zvuči dosta depresivno kad misliš da ti je jedina prilika života izmakla doslovno pred očima samo zato jer nisi bio dorastao tom trenutku

zato dečki moji, bez zajebancije, manje rare pepe-ova, malo više angažiranosti u socijalan život

ok je posjetiti ovo mjesto tu i tamo, može se čovjek nasmijati pošteno, ali treba i živjeti
>>
>>56682594
sto obirasan post?
>>
>>56683443
mima reportala majku joj jebem
>>
File: 1451969119640.jpg (51 KB, 960x677) Image search: [Google]
1451969119640.jpg
51 KB, 960x677
neznam u kojem tredu da postam
>>
>>56683903
jel ima jos jedan osim ovog?
>>
>>56672176
>>56672176
>>
>>56683670
jebacu ju kad tad
Thread replies: 34
Thread images: 9

banner
banner
[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / biz / c / cgl / ck / cm / co / d / diy / e / fa / fit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mu / n / news / o / out / p / po / pol / qa / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Home]

All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties. Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
If a post contains personal/copyrighted/illegal content you can contact me at [email protected] with that post and thread number and it will be removed as soon as possible.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com, send takedown notices to them.
This is a 4chan archive - all of the content originated from them. If you need IP information for a Poster - you need to contact them. This website shows only archived content.