[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / biz / c / cgl / ck / cm / co / d / diy / e / fa / fit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mu / n / news / o / out / p / po / pol / qa / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Home]
4chanarchives logo
/ישר/ /isr/
Images are sometimes not shown due to bandwidth/network limitations. Refreshing the page usually helps.

You are currently reading a thread in /int/ - International

Thread replies: 28
Thread images: 3
File: feels.png (94 KB, 329x361) Image search: [Google]
feels.png
94 KB, 329x361
ההרגשה כאשר הולך לקנות אנטיביוטיקה בסופר פארם והרוקחת בקופה בלונדינית לבנה כמו שלג עם עיניים כחולות בהירות עם תווי פנים נורדים שנראת כאילו היא יצאה מפוסטר נאצי משנות ה30 והיא מחייכת אלי ואני מנסה להכיל את כל הספגטי בכיסים ולא לקבל זקפה
>>
>>52003474
מה זה יא אפס בטח היא רוסיה וכל הרוסיות זונות ולמה פתחת ג'נרל בפאקים 2 וחצי
>>
>>52003518
לא נראת רוסיה, גם בלי מבטא רוסי, לא היה לה פרצוף סלאבי יותר שבדי\פיני חוץ מזה שאין רוסים לבנים בכזאת רמה

>למה פתחת ג'נרל בפאקים 2 וחצי
יש עוד קצת ישראלים אפילו עכשיו
פלס אני עם דלקת גרון ולא מצליח לישון
>>
>>52003705
https://www.youtube.com/watch?v=lvOMXvV6ZLw

אבי כהן בשביל הצרות חבר
>>
>>52003876
דקלון??
מה אתה עושה באמריקה?
>>
>>52004063
כוסעמעמק איך ישר,

כל כמה זמן משתגע לי האינטרנט ומחליט שאני אמריקאי, אני זורם עם זה.

https://www.youtube.com/watch?v=moEcrTN0Bmc

אחלה תמיר
>>
>>52004123
>איך ישר
מהמוזיקה מה איך

תגיד איפה שרתת? אני תגייס עוד מעט, יש לך מושג איזה מספר במשקפיים פוסל יחידות יעודיות?
אני רוצה ללכת לעוקץ ואמרו לי שזה 82 מינימום עד מספר מסוים של משקפיים, ושזה קצת יותר מתירני מסיירות וכאלה
>>
>>52004284
לא יכול להיות שאני היחיד שהיה מפרסם שירי דכאון ומזרחית פה נו מה. אני בקושי מסתובב בדרעק הזה יותר וכלום לא השתנה.

הייתי מתנדב בפקע"ר והיה לי פרופיל 25 אז אין לי מושג להגיד לך. אני רק יודע שקשה מאוד להיכנס לעוקץ ואם יש לך אישיו קשה עם משקפיים אז זה לא ממש יעזור.

https://www.youtube.com/watch?v=aXGmP1CVhro קח הנה זהבה מחכה לך בתחנה.
>>
>>52004395
>אישיו קשה

לא קשה, אין צילינדרים והמספר לא גבוה ואין עוורון צבעים, לפי מה שזכור לי בין1 ל2 וזה רק ראיה מרחוק, מקרוב זה בסדר אבל נגיד יותר ממטר פרטים ממש ספציפים כמו כתב נהיים טיפ טיפה מטושטשים (הרבה מזה בגלל שאני ניט במחשב כל יום רוב השנה האחרונה אז העיניים שלי מותשות רצח, לפני שהתחלתי להסגר בפנים כל היום הייתי יכול לקרוא לראות מדויק לאיזה מטר וחצי שתיים, אני מצפה שזה ישתפר, גם היו תקופות שהייתי הולך לגמרי בלי משקפיים והייתי שם רק כשהייתי צריך להסתכל ממש רחוק או להעתיק מהלוח בבית ספר והראיה שלי בכלל הייתה עוד יותר טוב)

בכל מקרה ברבורים בצד אני לא מצליח לברר מה המספר הספציפי שלגמרי פוסל הגעה ליחידה

נגיד פה ובעוד אתרים כתוב או עד מספר בינוני או עד מספר מסוים אבל לא אומרים בשום מקום מספר ספציפי

http://www shavuz co il/recruit/article.asp?artid=2028&secid=945
>>
gib shekels
>>
Speak American you fucking nazis
>>
>>52004815
אז לא חושב שתהיה בעיה.

עזוב למה להתגייס המדינה הזאת זבל בוא לאמריקה כמו איפה שאני נמצא עכשיו בכאילו.
>>
i have a big nose and my grandfather has some Mayer background

should i be worried?
>>
>>52005130
אני מתכנן אחרי השירות והטיול אחרי הצבא והתואר והסמסטר באמריקה כדי ליצור קשרים, או לנסות למצוא איזה גויה להתחתן איתה ואם לא אז למצוא שם עבודה ונראה איך הולך

אין לי ממש משפחה או חברים קרובים בחול אז די נדפקתי להגר כמו בנאדם הגון
(לפעמים עדיף להיות ערבי ;^))

בתכלס אני מתגייס כי אמרו לי שזה יישר אותי יעזור עם האוטיזם והקטע החברתי ויהפוך אותי לנורמי ויוציא אותי מהבועה של להיות ניט חסר משמעת ואחריות

פלוס אני רוצה לעשות קצת פיו פיו ולממש קצת פנטזיות רמבו מהילדות
>>
>>52005184
If you're worried then yes you are jewish

sorry.

>>52005324
הייתי גם רוצה לעבור לחו"ל אבל אני לא מכיר שום דבר חוץ מישראל. לא רואה את עצמי בשום מקום אחר לטוב ולרע. אם כבר נהיה פה חרא אז שיהיה עד הסוף ולאכול את זה במקום לבכות ולא לעשות כלום.

לגבי השירות הצבאי זה מאוד תלוי, אתה יכול לקחת את זה לכיוון אחד שתפתח לחברה ותכיר אנשים שלא חשבת שתכיר או שזה יגרום לך להתבודד עוד יותר. בצבא הכרתי מלא אנשים אבל בסופו של דבר אחרי השחרור חזרתי למצב שהיה. אז אתה תחווה סוג של רגרסיה אני מניח. ועוקץ זה לא פיו פיו זה ללכת לעשות עבודות שיטור כשמאמנים אותך להילחם במקום. צבא מטומטם.
>>
>>>/o/ven
>>
Thanks for enriching me, Chaim(s)
>>
>>52005522
oh wow this is so original and refreshing. I might report this to the ADL for antisemitism.
>>
how i get jew gf pls?
>>
File: 137953234895.png (29 KB, 640x753) Image search: [Google]
137953234895.png
29 KB, 640x753
>>52005571
Please no mr shlomo sixgoyllian goldstein!
>>
>>52005609
too late.

Enjoy :)
>>
>>52005494
>ועוקץ זה לא פיו פיו זה ללכת לעשות עבודות שיטור כשמאמנים אותך להילחם במקום

אפשר לחשוב ש90 אחוז מהמבצעי של גדסרים זה לא מעצרים באיוש או לרדוף אחרי בדואים בנגב בשביל כמה פלטות של חשיש
אבל במלחמה מצרפים אותך לכוחות איכותיים, נגיד פלחודים ובמקרים מסוימים אפילו סיירת מטכל ויחידות דומות, כי תמיד לפני המהנדסים שולחים את הכלב
נגיד בצוק איתן כל הלוחמים של עוקץ היו מצורפים לגדסרים ומהנדסים בשפיץ של השפיץ, נכנסו לטהר ראשונים

הקטע היחיד שמרתיע אותי זה שאם אני לא אעבור את הגיבוש או הסיווג אני נופל לכפיר
>>
File: alberto.png (130 KB, 1023x730) Image search: [Google]
alberto.png
130 KB, 1023x730
>>52005689
>>
>>52005689
כפיר זה מבאס תחת, חבר טוב שלי היה כפיר 3 שנים. אהב את זה ממש אבל הוא מפחד שיקראו לו למילואים כל פעם.

בקיצור תהיה ג'וב דפוק בורקסים הסיכוי שלך למות בפיגוע גבוה גם אם תהיה בקריה וגם שלי אז בסדר.
>>
>>52005721
hello albert barbouss my fellow moor compatriot
>>
>>52005764
קטע מצחיק שעכשיו שג'ובניקים בקרייה ובצריפין בסיכון יותר גבוה מלוחמים שתקועים מאחורי בטונדות ופילבוקסים ואנאערף

בכל מקרה שמעתי ששיבוצים זה לא חקוק בסלע ממש, אם אתה מנג'ז מספיק יש אפשרות לעבור, אולי זה יהיה תקף גם לעבור מכפיר למקום אחר
>>
חברה, אני מתגעגע לארץ, אני לא יכול למצוא אוכל אחלה כמו בארץ. מבטיח לכם שאני יעשה עלייה בעוד שנתיים. נמאס לי כבר עם האמריקיים.
>>
נשאר פה עוד מישהו ער?
Thread replies: 28
Thread images: 3

banner
banner
[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / biz / c / cgl / ck / cm / co / d / diy / e / fa / fit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mu / n / news / o / out / p / po / pol / qa / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Home]

All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties. Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
If a post contains personal/copyrighted/illegal content you can contact me at [email protected] with that post and thread number and it will be removed as soon as possible.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com, send takedown notices to them.
This is a 4chan archive - all of the content originated from them. If you need IP information for a Poster - you need to contact them. This website shows only archived content.