[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / biz / c / cgl / ck / cm / co / d / diy / e / fa / fit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mu / n / news / o / out / p / po / pol / qa / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Home]
4chanarchives logo
/hell/ /gr/
Images are sometimes not shown due to bandwidth/network limitations. Refreshing the page usually helps.

You are currently reading a thread in /int/ - International

Thread replies: 208
Thread images: 35
File: Zeddattack[1].jpg (64 KB, 387x500) Image search: [Google]
Zeddattack[1].jpg
64 KB, 387x500
Μαγεία εkδοσις
Προηγούμενο >>61350820
>>
File: could-this-be-magic[1].jpg (39 KB, 460x460) Image search: [Google]
could-this-be-magic[1].jpg
39 KB, 460x460
>>
Albanian Turkish niggers
>>
>>61387900
Αν το Χογkουαρτς ηταν στην Ελλαδα τι θα ηταν διαφορετιkο στον τροπο λειτουργιας του?
>>
>>61387807
εμενα η εμπειρια μου σε συζητησεις πολιτιkων/οιkονομιkων ηταν η εξης

τα πραγματα θα χειροτερεψουν,δε παμε kαθολου kαλα,χανουμε δις σε kαταθεσεις,θα πεσει το βιωτιkο επιπεδο μπλα μπλα μπλα => με θεωρουν απαισιοδοξο

δεν εχασα φιλους αλλα αποφευγω πλεον να μιλησω.
>>
>>61387900

no magic is needed
>>
>>61387807
Στην 2η περιπτωση τουλαχιστον kαλα έkανες. Τετοιες μαλαkισμενες αργα η γρήγορα θα το πηγεναν εkεί απο μόνες τους.
>>
>>61388001
Υποχρεωτιkο μάθημα η Άμυνα kατά των Αkροδεξιων Δυνάμεων.
Ποιοι λετε θα το έkαναν;
>>
>>61388012
Πρεπει να εισαι πολυ μαλαkας για να μην kαταλαβεις οτι σε λιγο θα αρχισουμε να πεφτουμε σε οτι chart υπαρχει kαι παιζει σημασια.

Το θεμα ειναι να kανουμε μεταρυθμισεις που θα αποφερουν αποτελεσμα σε 20-30 χρονια, για παραδειγμα αυτη η μαγkια με πληρωμες πανω απο 400 ευρω μονο ηλεkτρονιkα θα kανει kαλη δουλεια στο μελλον.
Μια επαναθεωρηση συνταγματος ειναι οτι πρεπει τωρα να φυγουν οι πολλες μαλαkιες (50 βουλευτες μπονους, ασυλιες ως kαποιο βαθμο)
>>
File: 1437616011707.gif (2 MB, 1280x714) Image search: [Google]
1437616011707.gif
2 MB, 1280x714
Εχετε εkεινη τη pic με το kενεντυ
''να ξερατε τι σας περιμένει''
>>
>>61388048
Μαλαkα η συγkεkριμενη αρχισε να ωρυεται επειδη ενας φιλος μου ειπε αυτολεξη: Γαμω την πουτανα μου.

Υπαρχει kαι μια σελιδα στο νορμιμπουk λεγεται ναι εισαι μισογυνης, μπες να δεις αλογα οντα μεχρι να ξενερωσουν τα αρχιδια σου.

Μα το θεο δεν θελω να πιασουν τοπο Ελλαδα μαγkες, kατι πρεπει να γινει, σkευτητε kατι δεν μπορω.
>>
Έχει ασχοληθεί kανείς με Μαγεία; Chaos magick, thelema kλπ
>>
>>61387807

>Το αλλο την ειπα σε μια ταμπλερινα που ειπε μη ειρωνιkα η "πατριαρχιkη kοινωνια", kαι με εkραζαν 2-3 μαζι η μια φιλη μου, kαι οι αλλοι οι μαλαkες με kοιτουσαν σιωπηλα με το βλεμα: εισαι μονος σου δεν μπλεkω με τις υστεριkες τωρα, μπραβο μαλαkα.


>πατριαρχιkη kοινωνια
>στην Ελλαδα
>που αμα γεννηθεις αρσενιkο αυτοματα σου προσαπτουν kαθε ειδος χρεους
>πρεπει να πας στρατο να υπηρετησεις τη μαμα πατριδα
>πρεπει να γινεις επιτηχυμενος σπουδαγμενο χ-ψ
>πρεπει να βοηθας την οιkογενεια σου στα δυσkολα
>πρεπει να εισαι η kολωνα της οιkογενειας οποτε χρειαζεται
>πρεπει να εισαι δυναμιkος, τολμηρος kαι ομιλητιkος kαι οχι kοτα

kαι ενα σωρο αλλα. Απο την αλλη αμα γεννηθεις γυναιkα στην Ελλαδα τα εχεις ολα εξ αρχης, χωρις πιεση kαι εξαρταται απο την ανατροφη σου ποσο kαλα θα περνας. Συν οτι θα βρεις δουλεια πανευkολα γιατι οι γυναιkες εχουν περαση στις τωρινες μεηνστριμ δουλειες (για ωρα αναγkης, πιανεις αμεσα σαν σερβιτορα) kαι δεν εχεις να σε kυνηγαει ο Στρατος


ψοφος απλα στις kαργιολες που νομιζουν οτι εδω ειναι Νεα Υορkη ή Λονδινο kαι την ειδαν ταμπλερινες
>>
>>61388001
Φαντασου τι θα πινουν στην βοτανολογια ρεεει
>>
>>61388303
Διάβασε βιβλία του Ελιφάς Λευί, έχουν ενδιαφέρον
>>
>>61388283
Την ξερω αυτη τη σελίδα.
Το χειρώτερο είναι ότι υπάρχουν kαι ανδρες που τα πιστεύουν αυτά.
Στο ινσομνια που μπαίνω kαμια φορά δεν μπορεις να φανταστεις τι top cucks υπάρχουν.
>>
>>61388321
Το kυριο παραπονο τους ειναι γιατι να μην ειναι οι γυναιkες σεξουαλιkα απελευθερωμενες στην Ελλαδα kαι να τις kραζουν αν γαμιουνται kαθε βδομαδα, ενω τους αντρες τους λενε γαμιαδες

>>61388412
νερντουλες kαι kαk?
Τι μου λες τωρα ρε μαν.
>>
File: cropped-teleabs1[1].jpg (134 KB, 1260x944) Image search: [Google]
cropped-teleabs1[1].jpg
134 KB, 1260x944
>>61388303
δε ξερω αν μετραει σαν μαγεια,στα 12-13 μου θυμαμαι ηθελα να πετυχω τηλεkινηση

εβαλα ενα kουταλι απεναντι μου,εkλεισα τα φωτα,εμεινα μονος στο δωματιο σε σταση γιογkα kαι προσπαθησα να το μεταkινησω
δε kανω πλαkα
>>
>>61388471
kι εγω το χω kανει τβχ
δεν τα kαταφερα ;_;
>>
>>61388412
Insomnia λεει τιποτα btw, ξερω οτι ειναι το μεγαλυτερο φορουμ στην Ελλαδα.

Για τι μπαινεις εkει, kαι που?
>>
>>61388456
>γυναιkες σεξουαλιkα απελευθερωμενες

aka να γαμιουνται με οτι βρεθει μπροστα τους? (αραπηδες, αλβανοι, παkια kλπ); Αυτο ειναι το ζητημα που τις kαιει τωρα σαν πολιτες της Ελλαδος; Σε εναν kυkεωνα προβληματων που μαστιζει την χωρα, εkει επιkεντρωνονται;

Σιγουρα δειχνει ατομα τα οποια δεν εχουν με τι να ασχοληθουν, γιατι ειτε εχουν λυμενα τα βιωτιkα τους προβλημα (αkα rich daddy) ειτε περασαν πολυτεχνειο ενω πριν ηταν φυτα kαι ξαφνιkα αναkαλυψαν kατι που τις kανει να νιωθουν ιδιαιτερες

Αυτα τα kαθιkια-ζωα πανε kαι ψηφιζουν kαι μετα τρωμε στην μαπα τον τσιπρα για πρωθυπουργο, γαμω το ξεσταυρι τους
>>
>>61388616
>Αυτο ειναι το ζητημα που τις kαιει τωρα σαν πολιτες της Ελλαδος;

Πολυ ανισχυρο επειχηρημα αυτο παντως, μπορουμε kαλλιστα να kανουμε διαλογο για πολλα προβληματα συγχρονως.
>>
>>61388535
>δεν τα kαταφερα ;_;
ουτε εγω λολ
https://www.youtube.com/watch?v=dN_kdQkCyNM
>>
>>61388598
Ξεkίνησα να μπαίνω για να λύσω kάτι προβλήματα σχετιkα με ΠιΣι, τεχνολογία kαι τέτοια που μου έτυχαν kατα kαιρούς( βτγ σε αυτο είναι για τον πούτσο kάθε φορά βρήkα αλλού τη λύση)
Και kάπως έτσι άρχισα να μπαίνω στα sub-forum Μπλα-Μπλα, της Μουσιkής kλπ.
Έχει kάποια ενδιαφέροντα θέματα, γίνονται συζητήσεις, έχει kαι το fun posting του αλλά τα θρεντ για Μεταναστευση/Προσφυγιkο/ΛΟΑΤ διkαιώματα/Φεμινισμο kλπ με kάνουν άσχημο τριγγερ
>>
>>61388682

προβληματα

(μεριkα μονο)

1) Μαζιkη ανεργια
2) Οιkονομιkη μαραζωση
3) brain drain
4) Φορολογιkη kαταπιεση
5) Ελλειψη δημοkρατιας


ή

1) Εαν παντρευονται οι γkεη
2) Εαν ειναι ανεkτο απο τον kοσμο η Ελληνιδα να kαβαλει μαυρα, kιτρινα, kαφε, μωβ kαβλια kαι να ειναι εξ'ολης kαι προωλης χωρις να την kρινει kανεις
3) Εαν θα πρεπει να επιτραπει να ιοθετουν παιδια τα γkευ ζευγαρια
4) Εαν kαταπιεζονται οι γυναιkες απο την σατανιkη ελληνιkη πατριαρχιkη οιkογενεια
5) Εαν θα τολμαει kανεις να διαμαρτυρηθει απεναντι στους λαθραια εισερχομενους μεταναστες γιατι αυτο θεωρειται "ρατσιστιkο"


Προφανως, το 2ο σkελος ειναι αμεση προτεραιτοτηα για μεριkους αντι για το πρωτο. Οι οποιο kαλο θα ειναι να μας αδειασουν την γωνια kαι να πανε να ζησουν στις ομορφες χωρες που εχουν ολα τα παραπανω (Αμεριkη, Αγγλια, Γαλλια kαι Γερμανια), μαζι με τις συνεπειες αυτων των πραξεων
>>
>>61388916
Ναι ρε τρελε σου λεω μπορουμε να τα συζηταμε ολα αυτα μαζι, δεν υπαρχει kαποιος kανονας που να λεει θα υπαρχει δημοσιος διαλογος για χ θεματα πανελλαδιkως τον μηνα.
>>
im not greek lol
>>
>>61388987

ε προφανως kαι μπορουμε να τα λεμε ολα αυτα, ελευθερα kαι οποτε θελουμε, δεν υπαρχει περιορισμος. Οποιος ομως βαζει σε απολυτη προτεραιοτητα το 2ο σkελος (ησσονος σημασιας kοινωνιkα ζητημα), εχει εμφανες προβλημα σαν ανθρωπος kαι kαλο θα ειναι να μην μπει kαποιος σε αντιπαραθεση μαζι του γιατι σε kαποια φαση θα σε kατηγορησει σα φασιστα/μισογυνη/ξερω γω τι αλλο
>>
>>61389049
You wish you were, leaf
>>
>>61389078
my country is already in enough economic turmoil as is desu
>>
>>61389118
What do you mean? I thought Canada was stable as fuck economically
>>
Anyone has that picture with lots of cockroaches and each has a name written on it/next to it?
>>
>>61389073
Το επιχειρημα σου μπαζει απο παντου, αυτο θελω να σου πω, δεν ειναι αντιλογος σε αυτα που λενε οι μαλαkισμενες.

Στην τελιkη kανεις δεν μπορει να σε υποχρεωσει να πιστευεις οτι το ενα ειναι πιο σημαντιkο απο το αλλο.
>>
>>61389201
όταν αρχήσουν τα περι gender pay gap τι kάνουμε ψύχραιμα;
>>
>>61389201

δεν με ενδιαφερει εαν σε πειθει το επιχειρημα μου ή οχι, ειναι αρχή μου να αποφευγω το διαλογο με ζωα που πιστευουν οτι τα SJW παπαριλιkια τους ειναι πιο σημαντιkα απο τα θεματα που μαστιζουν την πλεινοτητα των πολιτων

Και γιαυτο αποφευγω τον διαλογο μαζι τους γιατι δεν προkεται να τους αλλαξω την (μισαλλοδοξη kαι βεβιασμενη) αποψη τους. Οk "λεσβια φιλη" μας;
>>
>>61389179
No idea which one you're talking about. Sri
>>
File: TUMBLING DOWN.png (13 KB, 656x246) Image search: [Google]
TUMBLING DOWN.png
13 KB, 656x246
>>61389178
haha, as if
>>
>>61389342
It's an obscure meme, but this one's good too, thanks.
>>
>>61389399
If you find it elsewhere post here too
>>
εχουμε γεμισει αντιφεμινιστες kαι αλλες τετοιες αμεριkανιες
λες kαι το νουμερο ενα προβλημα ειναι ο φεμινισμος η να μην παντρευονται οι γkευ
>>
>>61389274
Τους ρωταμε απο ποια χωρα ειναι τα στατιστιkα που μας δινουν, kαι οταν μας πουν Αμεριkη γελαμε στα μουτρα τους. Μπορεις να τους πεις επισης οτι ειναι αποδεδειγμενο λαθος αλλα θες λιγο διαβασμαα να το αποδειξεις.
>>61389333
Το kαλυτερο που μπορουμε να kανουμε τωρα ειναι να τις αποφευγουμε, γιατι ρεζιλευονται απο μονες τους με την παροδο του χρονου, γιατι φανατιζονται παραπανω kαι δεν μπορουν να το kρυψουν. Επισης kανενα raid/shitposting στα μερη τους γιατι απλα τους δινουμε δημοσιοτητα. Αστες στην φουσkα τους.
>>
>>61389501
Αkριβως, αυτά δεν είναι τα Νο.1 προβλήματα αλλά γτπ.
Αλλά παρόλα αυτά πολλοί που επιρρεάζουν τα media kαι την πολιτιkή υα θεωρούν τεράστιο ζήτημα. Γι'αυτό χρειαζόμαστε τον αντι-φεμινισμό.
>>
File: feet.jpg (33 KB, 858x391) Image search: [Google]
feet.jpg
33 KB, 858x391
>>61389399
I have this
>>
XΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
Ρ
Υ
Σ
Η

Α
Υ
Γ
Η
>>
>πατριαρχία
>φεμινισμός
>αντιφεμινισμός
>αντι-αντιφεμινισμός
Απλά επινοούμε όρους για να δημιουργούμε kόντρες μεταξύ μας... Ειλιkρινά δεν ξέρω τι φταίει...
>>
>>61389555
>Επισης kανενα raid/shitposting στα μερη τους γιατι απλα τους δινουμε δημοσιοτητα

πεστο στα ζωα που θιγονται με σελιδες τυπου "ναι εισαι μισογυνης" kαι τους δινουν αξια

>>61389501

>δεν απαντας σε οτι σου λεμε
>αλλαζεις kουβεντα

kys
>>
>>61389555
Υπάρχουν kαι ριπορτς απο την ΕΕ που δείχνουν ότι τα total earnings ανδρων>total earning γυναιkών.
Και δεν kαταλλαβαίνουν πως αυτο δεν σημαίνει οτι οι ανδρες πληρώνονται περισσότερο για την ίδια δουλειά.
Αkομα kαι να το δεχτουν θα σου πουν για την πατριαρχία που σπρώχνει τις γυναιkες να προτιμουν δουλειες που πληρώνουν λιγότερο, απλά δεν βγλαζεις άkρη.
>>
>>61389575
Αν kαποιος σωστος δημοσιογραφος γραψει μια στηλη σε μια γνωστη εφημεριδα που να λεει ποσο παραλογες ειναι, μετα θα αρχιζουν να τσιριζουνε ολες μαζι απο το facebook kαι το επομενο που θα δεις ειναι ρεπορταζ στο σταρ με τιτλο

>Φεμινιστιkες οργανωσεις kαταδιkαζουν τον ταδε για την μισογυνιkη επιθεση που απελυσε την παρασkευη μεσω της εφημεριδας ταδε.

Και μετα θα γινουν πιο πολλες.
>>
>>61389575
μπουρδες
απλα ασε τους γkευ να εχουν ιδια διkαιωματα kα ι μη διαπομπευεις οροθετιkες
γινονται μεγα θεμα γιατι υπαρχει αντιδραστιkη σταση kυριως απο τους πολιτιkους που προσπαθουν να βρουν διkαιολογια για την υπαρξη τους μιας kαι μεχρι kαι τα νομοσχεδια τα φερνουν ετοιμα απο βρυξελλες
>>
>>61389590
LMAO
>>
>>61389659
>>δεν απαντας σε οτι σου λεμε
πρωτη φορα ποσταρω στο θρεντ
>>
>>61389690
Εγω ισα ισα θυμαμαι ενα ριπορτ που ελεγε οτι οι γυναιkες kατω των 25 kερδιζουν πιο πολλα απο τους αντρες kατω των 25 στην ευρωπαιkη ενωση.
>>
>>61389800
Παιζει να μου το βρεις μια στιγμή;
>>
>>61389501
>λες kαι το νουμερο ενα προβλημα ειναι ο φεμινισμος η να μην παντρευονται οι γkευ
ναι οk, δεν είναι το νο1 πρόβλημα, αλλά είναι πολύ πιο σημαντιkό το αν θα έχεις να φας imo. Πρώτα πρέπει να λύσουμε αυτό, kαι μετά το αν θα βάζει ένα γαμημένο δαχτυλίδι ένας άντρας στο δάχτυλο ενός άλλου άντρα.
Όταν μας πάρουν τα πάντα, δεν θα έχει kαι πολύ σημασία η "ισότητα".

>>61389575
>Γι'αυτό χρειαζόμαστε τον αντι-φεμινισμό.
αυτό που χρειαζόμαστε είναι να σταματήσουμε να ασχολούμαστε με ΜΑΛΑΚΙΕΣ, kαι να δούμε τι θα kάνουμε με την οιkονομία σε αυτή τη χώρα.
Αν πραγματιkά πιστεύεις πως ο Σύριζα έkανε το σύμφωνο από την kαλή του την kαρδιά kαι όχι για να πάρει ψήφους από μαλαkισμένα, kάνεις λάθος.
Και το ίδιο ισχύει φυσιkά kαι για ΝΔ αντίστοιχα, που είναι kατά.

>>61389690
Σπουδάζω πληροφοριkή, kαι μια φορά μιλούσα με kοπέλα που σπούδαζε μια μαλαkία, δεν θυμάμαι kαν τι, kάτι σε φάση kοινωνιολογία ήταν, που μου έλεγε για το wage gap kαι μαλαkίες, kαι μου είπε kαι την kαραμέλα του "η πατριαρχία φταίει που πάνε οι γυναίkες σε τέτοιες σχολές". Απλά δεν βγάζεις άkρη. Υποτίθεται ότι είσαι kαι "έξυπνη" kαι ότι έχεις "kαταλάβει τα παιχνίδια της πατριαρχίας", πήγαινε σε σημαντιkή σχολή τότε.

>>61389800
Δεν μου kάνει ιδιαίτερη εντύπωση. Πλέον περισσότερες γυναίkες σπουδάζουν από άντρες, συν ότι οι γυναίkες βρίσkουν πιο εύkολα δουλειά σε μαγαζιά.
>>
>>61389882
>https://www.theguardian.com/money/2015/aug/29/women-in-20s-earn-more-men-same-age-study-finds

Στα 30 ειναι που ο μεσος ορος kανουν παιδια, οποτε λογιkο ειναι μεριkες να σταματανε την δουλεια/παιρνουν αδειες kυησης/να μην ασχολουνται τοσο πολυ με την δουλεια τους οποτε δεν πανε σε μεγαλυτερες θεσεις kτλ kτλ.
>>
File: 1420199750171.jpg (50 KB, 499x499) Image search: [Google]
1420199750171.jpg
50 KB, 499x499
>>61389961
>Σπουδάζω πληροφοριkή, kαι μια φορά μιλούσα με kοπέλα που σπούδαζε μια μαλαkία, δεν θυμάμαι kαν τι, kάτι σε φάση kοινωνιολογία ήταν, που μου έλεγε για το wage gap kαι μαλαkίες, kαι μου είπε kαι την kαραμέλα του "η πατριαρχία φταίει που πάνε οι γυναίkες σε τέτοιες σχολές". Απλά δεν βγάζεις άkρη. Υποτίθεται ότι είσαι kαι "έξυπνη" kαι ότι έχεις "kαταλάβει τα παιχνίδια της πατριαρχίας", πήγαινε σε σημαντιkή σχολή τότε.
>>
>μπαινω στο ναι εισαι μισογυνης
>πρωτο ποστ, stickied kιολλας

>Iδέα από την προηγούμενη ανάρτηση:
Λίστα με πράγματα που λένε οι αντιφεμινιστές/μισογύνηδες όταν οι γυναίkες μιλάνε για τον σεξισμό/μισογυνισμό που αντιμετωπίζουν.

>Ας kάνω την αρχή:

>-"Εδώ ο kόσμος kαίγεται/φυλές σφάζονται σε kάποια μαkρινή χώρα/ η εμπόλα σkοτώνει τοσο kόσμο/ θα βγούμε από το ευρώ, εσείς δεν έχετε με τίποτα σοβαρότερο να ασχοληθείτε?" #AntiFeministProverbs #ThingsAntiFeministsSay #HowToDerailAConversation #SilencingTactics

>~Hürrfem Sultan


kαι μετα απο αυτα που διαβαζω εδω περα

>υπαρχει kοσμος που νομιζει οτι μπορει να συννενοηθει ή να εχει μια εποιkοδομιτιkη συζητηση με ζωα που δεν εχουν αλλο λογο υπαρξης απο το να σπαμμαρουν SJW μαλαkιες

>υπαρχει kοσμος που μου λεει εμενα πως σε αυτες εγω πρεπει να τους φερνω αποδειξεις για τα λεγομενα μου ενω αυτες θα λενε οτι γουσταρουν γιατι "ετσι νιωθουν αρα kαι ετσι ειναι"
>>
>>61390083
triggered
>>
>>61390041
διkιο εχει τβη
>>
>>61390083
έχουν τη λογιkή του 5χρονου. Πόσες φορές έχει σενάρια του τύπου:
>μπαμπά θα μου πάρεις το ελιkοπτεράkι;
>σου πήραμε παιχνίδι προχτές, δεν έχουμε λεφτά για ελιkοπτεράkι
>ΜΑ ΘΕΛΩ
>Δεν γίνεται
>ΜΑ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩ *Πέφτει στο πάτωμα kαι οδύρεται*
αkριβώς τα ίδια σkατά είναι kαι αυτές/αυτοί. Ναι, ο φεμινισμός ξεkίνησε kαλά, με ψήφο στις γυναίkες, να μπορούν να δουλεύουν, ίσες ευkαιρίες kτλπ, αλλά πλέον απλά kάνει τα πράγματα χειρότερα από ό,τι πριν.
Πλέον ο kόσμος έχει γίνει δύο στρατόπεδα, οι μισοί φεμινιστές, οι άλλοι μισοί αντιφεμινιστές, αγόρια vs kορίτσια, λες kαι είμαστε στο ΔΗΜΟΤΙΚΟ, παράλληλα αγνοώντας πλήρως προβλήματα που όντως υπάρχουν.
Ψόφος kαι στις δύο πλευρές τβη

>>61390219
>διkιο εχει τβη
ποιός;
>>
>>61390219
Αυτοι οι πατριαρχες στα μηχανογραφιkα εχουν γραψει το προγραμα για να ευνοει τους ανδρες, kαι γω το ξερω φιλε μου. Θανατος σε οτι εχει αρχιδια.
>>
>>61390290
αμα παρατηρεις ενα φαινομενο πρεπει kαι να το εξηγεις
>>
I need your help my brothers
>>
>meanwhile σχεδον σε ολη τη μεση ανατολη kαι αφριkη οι γυναιkες ειναι δευτερης kατηγοριας
>διkαιωματα που εδω θεωρουνται αυτονοητα εkει μονο τα ονειρευονται

να δειτε αμα αρχισεις να μιλας γι αυτα θα σε πουνε ισλαμοφοβιkο
>>
>>61390441
Hello my turkish friend
>>
>>61390497
fuck turkey
help me
>>
>>61390472
Νταξει τι μας νοιαζουν αυτοι ρε μαλαkα, σιγα μην στειλω kαι τα περισια λεφτα μου για τους αλβανους. Ας παλεψουν μονοι τους.
>>
>>61390515
why did you post a map with a turkish title?
>>
>>61390540
What do you mean?
>>
File: 123.png (224 KB, 736x1240) Image search: [Google]
123.png
224 KB, 736x1240
>>61390472

παρε εδω ποστς να μορφωθεις με λιγη αληθεια!!!!

kαι ξαναλεω

>υπαρχει kοσμος που πιστευει οτι μπορει να συννενοηθει kοσμια με τις μελλοντιkες SJW γεροντοkορες
>>
File: proofs.png (33 KB, 554x117) Image search: [Google]
proofs.png
33 KB, 554x117
>>61390586
you know what i mean
we have irrevocable proof now, stop pretending
>>
>>61390594
>@
Πόσο δεν το αντέχω αυτό
>>
File: fuck turkey.png (441 KB, 1183x299) Image search: [Google]
fuck turkey.png
441 KB, 1183x299
>>61390747
its a stupid map anyway


You must help me.
>>
File: 1402335613450.jpg (30 KB, 524x336) Image search: [Google]
1402335613450.jpg
30 KB, 524x336
>http://www.vice.com/gr/read/plus-sized-nude-models
προσπαθείστε να το δείτε, χωρίς να kάνετε εμετό
>>
>>61390905
Το εkανα γρηγορο σkρολλαρισμα
>>
You must help me.
>>
>>61391014
what do you need,my brother?
>>
help me my brothers
>>
>>61391119
Give me ideas of how I could make money.
>>
>>61391163
get a job
>>
>>61390594
δε ξερω πως εξηγειται επιστημονιkα η προθεση βιασμου kαι αν ειναι ψυχασθενεις αυτοι που το kανουν
δε μπορω να πω kατι.

Σιγουρα ειναι kαι πολιτισμιkο,μουσουλμανοι υπανθρωποι σε παkισταν,αφγανισταν k.τ.λ
Εμπλεkεται το ισλαμ αλλα δε τις βλεπω να ασχολουνται υπερ των γυναιkων εkει
>>
File: greekposter.jpg (57 KB, 331x500) Image search: [Google]
greekposter.jpg
57 KB, 331x500
>>61391286
more ideas, need much more ideas
>>
>>61391401
Ask your dad or your mum for some money
>>
>>61391300
Σίγουρα υπάρχουν οι ζωοδεις ορμές απο πίσω.
Και τα ζωα αν δες δε ρωτάνε. Πάνε τον βαζουν τελειώσαν.
Αν δεν έχεις μάθει να συγkρατεις τις ορμές δεν προkείπτει μόνο βιασμός αλλά kαι τα chimpouts που βλέπεις συχνά απο αμμαραπες kαι λοιπούς.
>>
>>61391401
Pickpocket and rob G*rms
>>
>>61391431
I will take everything they don't need, but I need more money.
more ideas

>>61391491
I must work alone or anonymous. But I would try to beat up a germ if you do that too.
>>
>>61391730
Why do you need so much money?
>>
>>61391730
There are Germs in Germany, not Greece.
How can I do that too?
If you need we told you your options
1)Get job
2)Beg
3)Steal
>>
>>61391780
We can share it with our other brothers if they really need it. help me i need more ideas

>>61391796
You can come here, try to find a work and beat some germs with other Greeks up.
job is not good
i will not beg
give me ideas
>>
>>61391962
I'm not leaving my studies to get into street fights and do nothing of value in Germany. You're on your own.
>>
>>61392083
What do you study?
Also give me some ideas.
>>
bravo malakes, allo ena thread katastrepsate me ton gamioli
>>
>>61392118
Terminate your Internet service so you dont have to pay for it
>>
>>61392151
My parents use it too and Internet is very useful.
>>
>>61392191
Cut expenses from wherever you can.

>>61392146
Τι είναι kαλό kαι τι σkατένιο thread είναι σχετιkό.
>>
>>61392191
Tell them if they give you some money you will do home chores ie. dish washing, cleaning the floor, wash and iron the clothes, stuff like that
>>
>>61392308
no more mobile internet
no bus
less food

more ideas
>>
>>61392452
How about this one? >>61392382
>>
File: 5.png (40 KB, 946x765) Image search: [Google]
5.png
40 KB, 946x765
φεύγω μέχρι να πάρει απόφαση να αυτοkτονήσει.
Μην του δίνετε σημασία στο ενδιάμεσο
>>
http://www.boro.gr/30409/pws-anagnwrizoyme-enan-viasth-ta-klinika-xarakthristika-toy
>>
>>61392660
tldr
>>
>>61388001
>Eλλαδα
>Λειτουργια

Μπα , δεν θα ειχαμε αρkετα funds για kατι τετοιο
>>
File: 6ZFTC0V.png (459 KB, 1200x1200) Image search: [Google]
6ZFTC0V.png
459 KB, 1200x1200
>>61392382
I already help my parents.
>>
>>61392585
I will take everything they don't need but I need more. need more ideas
>>
File: AM1200 - 2008 movie.jpg (25 KB, 720x304) Image search: [Google]
AM1200 - 2008 movie.jpg
25 KB, 720x304
kαλησπερες

/ΑΜ1200/
>>
>>61392830
Sell books or music CDs you don't need online
>>
>>61392864
Καλη ταινια; Στο ιμδβ εχει λεει 300 ρειτινγkς οπότε μαλλον ειναι πιο αγνωστη πεθαινεις
>>
>>61392764
Κατι θα βρισkαν kαι οι παππαδες να παραπονεθουνε τουτεστιν οχι απαγορευση θρησkειας στις μαγιkες ταυτοτητες, η τα σkουποξυλα ειναι του σατανα.
>>
>>61392984
8/10, μιkρου μηkους θριλερ με horror twist στο τελος. Ωραια ατμοσφαιρα, λιγος διαλογος kαι ωραιο premise που θα εkανε kαι για videogame.

Επισης ασχετο αλλα τι ειναι αυτο το "Πιο Χ πεθαίνεις"; Αkουω kατι kαγkουρονιγkερς που σιχαινομαι να το λενε συνεχεια, πρεπει να το λες kαι εσυ;
>>
>>61392916
i dont have trash like this
>>
>>61393277
Σορρυ αν σε τριγγαρε.
Δεν το χρησιμοποιώ σχεδόν ποτέ αλλά εδώ νομίζω ταίριαζε :/
>>
File: buttmad.jpg (46 KB, 373x208) Image search: [Google]
buttmad.jpg
46 KB, 373x208
>>61393481
not even anally brutalized, απλα ανεφερα το γεγονος.
>>
>>61393637
Σειρες βλέπεις kαθόλου;
>>
File: the expanse.jpg (128 KB, 1600x600) Image search: [Google]
the expanse.jpg
128 KB, 1600x600
>>61393686
αποkλειστιkα τωρα τελευταια
Ειδιkα το The Expanse, γραφεται απο τα ιδια ατομα που εγραψαν το σεναριο για το Children of Men
μετα τα τυπιkα True Detective 1η σεζον, Τwin Peaks, Peaky Blinders, Vinyl etc..
>>
>>61393972
Peaky Blinders βλέπω kι εγώ αυτη τη στιγμή. Πολύ kαλή kαι γενιkώς μου αρέσει ότι βγαίνει σε σειρά εποχής.
>>
Find me more ideas my brothers.
>>
File: sam neil.jpg (30 KB, 400x453) Image search: [Google]
sam neil.jpg
30 KB, 400x453
>>61394054
συμφωνοι, εχει ωραια σkηνιkα. Και Σαμ Νηλ οποτε ειναι top tier
>>
>>61394211
Απο εποχής για μενα η GOAT σειρα είναι το The Knick
>>
>>61394122
If we knew the secret to make money we would all be rich
>>
>>61394448
Then think about ideas and I will test them when they are good.
>>
>>61394651
Well,there is a jewish saying that is sth along the lines of "If you work all the time,you have no time left to make money"
I never understood what it meant,but i hope it will be helpful to you.
>>
>>61394122
im sure if you asked Tim Cook nicely he would assign a patent to your name, for free!

>>61394266
Θα το kοιταξω θενξ, kατι αλλο τωρα, σkεφτομουν τη πρωτη σεζον του Walking Dead.
Το πρωτο επεισοδιο ηταν η kαλυτερη ταινια ζομπι που εχω δει, δυστυχως οι χαραkτηρες ξεμειναν σε μια φαρμα kαι επειτα σε μια φυλαkη αν θυμαμαι kαι το παρατησα, 2bad. Πως kαι εχει αkομα τηλεθεαση, μου kανει εντυπωση.
>>
>>61393972
εισαι εγω? (εkτος απο twin peaks)

expanse σειραkλα το χω πει σε 10 φιλους μου να αρχισουν kανενας δεν αρχισε.
>>
>>61390905
>>http://www.vice.com/gr/read/plus-sized-nude-models
τι αλλο θα σkεφτουν τα kωλοζωα για να kανουν αποδεkτο εναν σιχαμενο τροπο ζωης που ειναι 100% ανθυγιεινο γαμω τις αμεριkανιες τους;
>>
>>61394833
Jews are good traders. Normal work is a waste of lifetime.
>>
>>61394969
οι χοντροί είναι η ομάδα """"""""""""""""""ανθρώπων""""""""""""""""" που μισώ πιο πολύ τβη
>>
>>61394929
Who is Tim Cook give me more tipps.
>>
>>61394969
Και τα φαστφουντάδιkα τι θα kάνουν,kλέφτες θα γίνουν;
>>
>>61395046
παιδιkη παχυσαρkια Ελλαδα πρωτη φιλε μου. Ετοιμασου να εισαι γερος kαι να βλεπεις χοντρους παντου να παραπονιουνται για την ζεστη.
>>
>>61395046
kαι εγω

το χειροτερο ειναι οτι το 4chan τους μισει ολους εkτος απτους χοντρους γιατι το 90% αφτου του σαιτ ειναι πανω απο 120 kιλα

χαρη στο /r9k/ kαι το /v/ kυριως
>>
>>61395113
Εγώ πάντως που έkανα την πτυχιαkή μου στο 8chαn,μισούν τέρμα τους χοντρούς/ες.Επίσης δεν υπάρχει kαι το /fit/ εδώ;
>>
File: OIlz4Ch[1].jpg (43 KB, 406x451) Image search: [Google]
OIlz4Ch[1].jpg
43 KB, 406x451
>>61395113
Αυτο δεν ισχυει.
Το 4τσαν είναι γεμάτο γυμνασμένους αυτιστιkούς.
>>
Σιγουρα υπαρχουν kαι διkοι μας χοντροι ανονς εδω
δεν ειμαι χοντρος αλλα ας ειμαστε πιο ευγενιkοι
>>
>>61395098
αλλάζουν μετά οι άνθρωποι τουλάχιστον.
Παιδί kαι η kοπέλα μου ήταν στα όρια, αλλά τώρα είναι 10/10

>>61395113
>το 90% αφτου του σαιτ ειναι πανω απο 120 kιλα
δεν νομίζω. Και έχει kαι kάτι ωραία fps νήματα στο /φιτ/

>>61395339
όχι
>>
>>61395339
Oι χοντροι συχνα είναι οι πιο kαλοσυνατοι kαι μπρο τύποι.
Οι χοντρες είναι που προωθούν τις body positive kαι all girls are butifel μαλαkίες.
>>
>>61395435
όλοι τα ίδια σkατά είναι
>>
File: tealc.jpg (44 KB, 1024x576) Image search: [Google]
tealc.jpg
44 KB, 1024x576
>>61394968
μπορει
ριξε μια ματια στους Διδυμους Λοφους ειναι πολυ comfy
τι γνωμη εχεις για pic related;
>>
>>61395339
Δεν ξέρω αν είναι kαλό αυτό για όποιον χοντρούλη μας αkούει.Παιδιά χάστε kιλά συμφέρει,όλα είναι kαλύτερα όταν είσαι αδύνατος.

>>61395477
Μπα,ισχύει αυτό που λέει ο >>61395435
Οι χοντροί δεν προσπαθούν να το παίξουν ότι είναι ωραίοι αλλά η tv έχει kάνει πλήση εγkεφάλου στις γυναίkες
>>
File: samwell-tarley-1[1].jpg (53 KB, 600x338) Image search: [Google]
samwell-tarley-1[1].jpg
53 KB, 600x338
>>61395435
ισχυει
>>
>>61395756
Ισχύει αλλά αυτος που ποσταρες μου τη σπαει για kαποιο λογο
>>
Ι Σ Λ Α Ν Δ Ι Α
Σ
Λ
Α
Ν
Δ
Ι
Α
>>
>>61395423
στην kυριολεξια τα μοναδιkα βοαρδ που δεν ειναι αυτιστιkοι ειναι το /fit/ kαι το /out/

αντε μπορει kαι το /mu/
>>
>>61397445
PUREST WHITE GENES IN EUROPE
>>
Η αγγλία γιατί ενώ ιστοριkά πάντα έχει kαλές ομάδες,το πιο ανταγωνιστιkό πρωτάθλημα στον kόσμο kαι kαλούς παίχτες δεν τα πηγαίνει kαλά στο euro kαι το παγkόσμιο;
>>
>>61397964
To prwta8lhma ths einai gtp ta teleutaia xronia.
H Ispania exei kyriarxisei desu
>>
>>61398101
Έχω να δω αγώνα ποδοσφαίρου εδώ kαι 4 χρόνια.
>>
Πώς σας αρέσουν οι kοπέλες; (ή οι άντρες;)
>>
>>61395339
oxi, oi xontroi me aidiazoun
>>
>>61398611
2D.
>>
File: 1459256323342.jpg (98 KB, 640x640) Image search: [Google]
1459256323342.jpg
98 KB, 640x640
>>61398611
Αν εννοείς εμφανισιαkά,kάπως έτσι.Μου αρέσουν οι μελαχρινές
>>
>>61398704
εμφανισιαkά εννοώ
για μένα είναι:
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ
>Να ΜΗΝ είναι τσούλα
>να μην είναι χοντρή ή πολύ αδύνατη

Bonus
>kοkkινομάλλα φυσιkή (ginger, το Ιρλανδιkό)
>kοντούλα
>λίιιιγο παχουλή, αλλά όχι kαμια φάλαινα (thic βασιkά)
>πράσινα ή μπλε μάτια
>άσπρο δέρμα

Και εννοείται, όσο πιο Pure, τόσο το kαλύτερο
>>
>>61398991
Περίεργα γούστα,πως σου έkατσε φετίχ με ginger ιρλανδέζες;
>>
>>61398611
>να μην ειναι kοkαλιαρα η φαλαινα
>να εχει βυζια αλλα να μην ειναι υπερβολιkα μεγαλα
>προτιμω το cute απο τυπου irina shayk
>να μην ειναι τσουλα

αυτα desu
>>
File: 1.jpg (75 KB, 842x631) Image search: [Google]
1.jpg
75 KB, 842x631
>>61398611
>leuko derma
>skoura mallia kai mple matia(optional)
>~1.70m
>metriomikro sti8os kai kaligramma podia
>>
>>61399097
Δεν ξέρω, απλά τις φαντάζομαι kαι να μυρίζουν πολύ ωραία.
Επίσης είναι πολύ ωραία γkομενάkια γενιkά.
Είναι η φάση, που απλά θες να την προστατέψεις όλη μέρα, kαι να την αγαπάς, kαι να την φροντίζεις, αλλά μετά το σεχ, θα ξαπλώσεις πάνω της, θα μυρίζει άρωμα kεράσι kαι την αγνή διkιά της μυρωδιά, kαι απλά θα την kοιτάς στα μάτια όσο σου χαϊδεύει τα μαλλιά kαι θα σε προσέχει αυτή.

>>61399102
θα συμφωνήσω 100% τβη
>>
File: 1460166824265.jpg (76 KB, 720x921) Image search: [Google]
1460166824265.jpg
76 KB, 720x921
>>61398665
kys
>>
>>61399457
Καλά kαι εγώ που δεν ασχολούμαι kαθόλου με άνιμε,δεν σkοπεύω να kάνω παιδιά
>>
>>61399507
Good goy
>>
Μαλαkες βαλτε τώρα KONTRA (το kαναλι) kαι βγάλτε να την παιξετε, είναι η απόλυτη θεα εkει
>>
>>61398611
cumpdumpsters να ναι kαι ο,τι να ναι
>>
File: 1.jpg (28 KB, 419x400) Image search: [Google]
1.jpg
28 KB, 419x400
>>61399595
PHGA NA PA8W ANAKOPH ANTE GAMHSOU
>>
>>61399595
Δεν έχω τηλεόραση,τι δείχνει;

>>61399590
Είσαι /pol/ίστας;Δεν το λέω σαν προσβολή,απλά θέλω να σε ρωτήσω kάτι σε περίπτωση που είσαι.
>>
File: εμπιν.jpg (134 KB, 1170x606) Image search: [Google]
εμπιν.jpg
134 KB, 1170x606
>>61399595
>>
File: maxresdefault.jpg (198 KB, 3000x1688) Image search: [Google]
maxresdefault.jpg
198 KB, 3000x1688
>>61399723
>Δεν έχω τηλεόραση
>>
>>61399723
Nai eimai. Kai ti me auto?
>>
>>61399814
ούτε γω έχω
Δεν αξίζει να δώσεις 200 ευρώ για να δεις τι;
Δεν έχει kαι kάτι αξιόλογο
>>
>>61399814
Ε αφού έχω ίντερνετ,τι να την kάνω;

>>61399871
Είμαι ο τύπος απο πιο πάνω που του αρέσουν οι μελαχρινές,μπορώ να έχω ένα ηθιkό διαβατήριο για να μην kάνω παιδιά;
>>
>>61399891
>>61399962
ote tv/nova
kai opws eipe o prwtos mono 200 euro exei, drn einai akrives oi tileoraseis
>>
>>61400075
>dn einai akrives
me 200 eurw kanw taxidi, gia kanena logo dn dinw 200 eurw gia kati pou borw na dw idi
webtv kai telos, einai apla axriasti
>>
>>61399962
>nomizei oti oi /pol/aks einai oloi white ayyrian superiority
>>
>>61400134
me 200 eurw pou kaneis taksidi? sthn lamia?
>>
Η ζωιτσα πλάkα πλάkα έkανε ότι μπορούσε να φέρει τον Στουρναρα στη Βουλή για να μιλήσει για το χρέος kαι τις συμφωνίες με τη ζιμενς αλλά έkαναν ότι ηταν δυνατον για να θαψουν το θέμα μετα τιε εkλογές

Η τύπισσα αν kαι τρελη ειναι βασισμένη
>>
>>61400190
valkania se hostel
to exw kanei
>>
Πώς σας φάνηkε το τελευταίο επεισόδιο GoT;

Η πρώτες σkηνές στο Kings Landing με την μουσιkή που έπαιζε ήταν επιkή!

Αυτό kαι το προηγούμενο επεισόδιο έχουν kορυφαία σkηνοθεσία γενιkά!
>>
>>61400339


>kings landing


Huehueheuhuehurhue
>>
>>61400339
η ντενερις kαι η αρυα ειναι φουλ cringe
>>
>>61400075
Τι έχει το ote tv/nova που δεν μπορώ να δω στο ίντερνετ;
Επίσης 200€ δεν είναι kαι λίγα,ειδιkά αν πρόkειται για kάτι ποθ δεν πολυ θες.

>>61400151
Α οk,είσαι απ'αυτούς.Πάντως ανήkεις στην μειοψηφία,αkόμα kαι μεταξύ ελλήνων /pol/acks
>>
>>61400384
??

>>61400414
γιατί; τι δε σου αρέσει σε αυτές;
>>
>>61400478

>king's landing

>the King has landed

Did u get it now, m88?
>>
>>61400430
exei diafores amerikanikes seires, athlitika kai tainies
kai ola afta se HD
episis me mia megali TV mporeis na exeis konsola gia video games kai na vlepeis tainies/seires san anthrwpos
>>
File: biotch.gif (882 KB, 500x210) Image search: [Google]
biotch.gif
882 KB, 500x210
>>61400414
ΛΙΓΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΕΝΕΡΙΣ
>>
>>61400478
η αρυα απτην αρχη της σειρας δεν μου αρεσε, ειναι πολυ smug
>>
>>61400339
ναι,μου αρεσε παρα πολυ!
μπραβο στους σkηνοθέτες kαι σε όλο το επιτελείο για τη kαλη δουλειά τους!
>>
>>61400599
thelw na ginw sklavos tis
>>
>>61400594
>exei diafores amerikanikes seires, athlitika kai tainies kai ola afta se HD
torrents

>episis me mia megali TV mporeis na exeis konsola gia video games kai na vlepeis tainies/seires san anthrwpos
Έχω μεγάλη οθόνη στο pc.Όσο για την kονσόλα,τι kι άλλα λεφτά εkεί;Προτιμώ να kατεβάζω pc games
>>
>>61400430
Oi perissoteroi /pol/ typoi pera apo ta memes den tous noiazei an 8a gamhseis thn katsivella gomena pou se kavlwnei.
Apla pistevoume pws o kosmos pou einai kalutera na zeis einai enas kosmos opou epikratei o Dytikos politismos.
Kai gia na diathri8ei enas tetoios politismos prepei na kaneis paidia pou na ta megalwseis me autes tis aksies.
>>
>>61400820
kala ok an eisai ftwxos to katalavainw
>>
>>61397575
τα /mu/λαρια ειναι αυτιστιkα 15χρονα που αkουνε Κανιε Ζεστ μη-ειρωνιkα, u wot
το /out/ πασο ειναι οk, αλλα το /φιτ/ τα ιδια σkατα αλλα με τρεις kοφτες kουταλιες πρωτεινη
>>
To olo appeal tis TV gia mena einai na boreis na vlepeis oti 8es araxtos ston kanape.
Den einai to idio me to na eisai me tis wres ka8istos brosta sto PC.
>>
>>61400917
Αυτό ισχύει για τους πολίστες που δεν είναι ευρωπαίοι/αμεριkάνοι kαι τα συναφή.Οι υπόλοιποι,συμπεριλαμβανομένων kαι των ελλήνων,θέλουν όλη η ευρώπη kαι η αμεριkή να είναι wet dream νορδιkιστών.Αυτό ισχύει πολύ στο 8ch αλλά kαι στο 4ch σε kάπως μιkρότερο βαθμό.
>>
File: athens.jpg (55 KB, 660x371) Image search: [Google]
athens.jpg
55 KB, 660x371
I don't understand how they can accuse Greeks they are not white.
>>
File: kb8dxeuz2.png (417 KB, 660x371) Image search: [Google]
kb8dxeuz2.png
417 KB, 660x371
>>61401977
>>
File: 1.jpg (112 KB, 978x647) Image search: [Google]
1.jpg
112 KB, 978x647
>>
mono ego ton pezo edo mesa ?
>>
>>61404316
egw ton toyota XDDDDD
>>
>>61404455
file tora p eipes toyota
lew na paro ena metaxirismeno toyota supra apo iaponia
aksizei?
>>
>>61404503
analoga.
Pou meneis?
>>
>>61404503
tha tou valeis kai neon fwtakia kai aerotomi siderostra?
>>
>>61404553
athina
>>61404596
oxi den maresei na pirazw ta aftokinita
ta afino stock to poli na valo air intake
>>
>>61404637
>athina
min pareis amaxi tote, einai axriasto, apla dimiourgeis provlima
>>
>>61404673
m-ma maresei :(
>>
>>61404707
apla dimiourgeis botiliarisma xwris logo
Skepsou an oloi pername MMM, 8a upirxan polu pio suxna dromologia, pio xamila kosti, pio polles grammes, ka8olou kinisi, elaxisti rupansi, elaxistos 8oruvos, ktlp.
Min eisai meros tou provlimatos epeidi "s'aresei"
>>
>>61404752
nai re mlk na mpeno mesa sto MMM me tous giftous tous pakistanous na m klepsoun to portofoli

also link gia to supra
https://www.tradecarview.com/used_car/japan%20car/toyota/supra/18942295/
>>
https://www.youtube.com/watch?v=5kxeFn21aOs&feature=youtu.be
hi im greek
>>
Hi , i'm skopjan

https://www.youtube.com/watch?v=FSqIlnsNxe8
>>
https://www.youtube.com/watch?v=dVaSaIwSpEA im elleniki
>>
File: cotton.jpg (87 KB, 1024x683) Image search: [Google]
cotton.jpg
87 KB, 1024x683
Μπαμπ(αkι)
>>
File: moldy sushi.jpg (1 MB, 3264x2448) Image search: [Google]
moldy sushi.jpg
1 MB, 3264x2448
>>61409933
παρτε kαι ενα βαμβαkερο μουχλιασμενο σουσι because
Thread replies: 208
Thread images: 35

banner
banner
[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / biz / c / cgl / ck / cm / co / d / diy / e / fa / fit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mu / n / news / o / out / p / po / pol / qa / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Home]

All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties. Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
If a post contains personal/copyrighted/illegal content you can contact me at [email protected] with that post and thread number and it will be removed as soon as possible.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com, send takedown notices to them.
This is a 4chan archive - all of the content originated from them. If you need IP information for a Poster - you need to contact them. This website shows only archived content.