[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / biz / c / cgl / ck / cm / co / d / diy / e / fa / fit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mu / n / news / o / out / p / po / pol / qa / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Home]
4chanarchives logo
/ex-yu/
Images are sometimes not shown due to bandwidth/network limitations. Refreshing the page usually helps.

You are currently reading a thread in /int/ - International

Thread replies: 12
Thread images: 3
File: 1-serbinum.jpg (21 KB, 451x280) Image search: [Google]
1-serbinum.jpg
21 KB, 451x280
/ex-yu/

>yfw Serbs can into WEWUZ

https://en.wikipedia.org/wiki/Gradi%C5%A1ka,_Bosnia_and_Herzegovina#History
>>
prvi za srbi
>>
>>58971466
ovo dbi
>>
prvi za cigani su moja braća
>>
Imao sam devojku hrvaticu, nikad je ne prezalim

Ujedinjenje, a ne mrznja braco
>>
>zaklaše mu dedu
>Ujedinjenje, a ne mrznja braco

ostani kakan moj baća
>>
>>58971702
>Ujedinjenje, a ne mrznja braco

mars mater ti jebem retardiranu zovi ih sebi u kucu ako ti valjaju
>>
>>58971768
>>58971796
jebo vam ja meter obojici, kad ste slepi bolje ni ne zasluzujete
>>
>>58971845
>slepi

Sreca nisam, al bicu kad mi njacka pascad iskopa oci u Jasenovcu - ako im ti dozvolis.

Ne dozvoli da ustase kopaju narodu oci po Posavini - sasijeci BRACTVO JEDINCTVO govna u korijenu
>>
https://www.youtube.com/watch?v=UVTQkYjv1h4

Bazirani Rusi
>>
File: deretic em.jpg (9 KB, 480x360) Image search: [Google]
deretic em.jpg
9 KB, 480x360
>>58971370
>>
Aaaaaaa brate ja cu bukvalno da se ubijem zadnja 4 sata trazim program sta pizduni naplacuju 100$ i nadem torent i krek i dobro sve reko izdrkam kurcinu pa idem vidjet jel radi
Aaaaaaaaaa brate radi al ne radi krek ne radiiiiii nema nigdje i ne radi osjecam se tako plebejski mogao sam da mastam o tome da sam Srbin bolje bi mi bilo
Thread replies: 12
Thread images: 3

banner
banner
[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / biz / c / cgl / ck / cm / co / d / diy / e / fa / fit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mu / n / news / o / out / p / po / pol / qa / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Home]

All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties. Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
If a post contains personal/copyrighted/illegal content you can contact me at [email protected] with that post and thread number and it will be removed as soon as possible.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com, send takedown notices to them.
This is a 4chan archive - all of the content originated from them. If you need IP information for a Poster - you need to contact them. This website shows only archived content.