[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / biz / c / cgl / ck / cm / co / d / diy / e / fa / fit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mu / n / news / o / out / p / po / pol / qa / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Home]
4chanarchives logo
Hungary or Croatia?
Images are sometimes not shown due to bandwidth/network limitations. Refreshing the page usually helps.

You are currently reading a thread in /int/ - International

Thread replies: 15
Thread images: 5
File: hungary croatia.jpg (7 KB, 251x201) Image search: [Google]
hungary croatia.jpg
7 KB, 251x201
who is whiter?

post proofs also
>>
Croatia, also proof
>>
>>58032872
Croatia sided with the muzzies in '92, they're clearly a big fan of the brown dick.
Hungary wins by default
>>
>>58033144
that's not our president tho
>>
>>58033144
that's not her but she is similar
>>58033334
because america forced us to coorperate
you had all kinds of conflicts in that war, 1v1v1, 2v1, 1v1 etc.
>>58032872
ovaj sajt je otpad modernog društva
>>
>>58032872
croatians are darker in general, but hungary has more gypsies, so idk
if it's croatians vs hungarians, then hungary is whiter
>>
meme
>>
File: ayyy.jpg (46 KB, 590x600) Image search: [Google]
ayyy.jpg
46 KB, 590x600
prolly the lesser of the two cucks
>>
>>58039987
Mi a faszt mondtál rólam az előbb, te kis ribanc? Csak hogy tudd: évfolyamelsőként végeztem a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi egyetemen, jó néhány titkos bevetésen vettem részt Pintér Sándorék ellen, és több mint 300 igazolt találatom van. Gorilla hadviselésre is ki vagyok képezve, és én vagyok a legjobb mesterlövész az egész Honvédségben. Jól jegyezd meg: olyan precizitással foglak kiiktatni, amilyet még senki emberfia nem látott. Azt hiszed, megúszhatod, hogy az interneten ugatsz nekem? Gondold át még egyszer, faszfej. Ebbem a pillanatban vettem fel a kapcsolatot a Magyarország-szerte jelen lévő kémjeim egyikével; az IP-címedet most keresik vissza, szóval jobb lesz felkészülnöd a VIHARRA, te féreg. A viharra, ami elpusztítja azt a szánalmas kis valamit, amit te az ,,életed"-nek hívsz. Kurvára halott vagy, kölyök. Bárhol, bármikor mögötted lehetek, és csupán puszta kézzel több mint hétszázféleképpen tudlak megölni - de ha ez nem volna elég, hozzáférésem van a rendészeti szervek teljes fegyverarzenáljához is, és ki is fogom használni ezeket az eszközöket, hogy hogy eltöröljelek a Föld színéről, te kis szarhazázi. Ha tudtad volna, hogy a ,,szellemes" kis megjegyzéseddel mit idézel a fejedre, akkor talán kussoltál volna - de nem tudtad befogni a pofádat, és most megfizetsz ezért, te istenverte idióta. Haragot öntök a nyakadba, és te bele fogsz fulladni. Kurvára halott vagy, kölyök.
>>
meme anyátok
>>
>>58032872
i am of hun but i definietly vote to Croatia
we have at least 1 million gypos
>>
>>58032872
Who the fuck cares? You croats are absolutely bro tier. You've got awesome shores too. 10/10 would fight alongside with.
>>
>>58043329
Főúr! Ez a tészta romlott.
>>
File: images.jpg (12 KB, 225x225) Image search: [Google]
images.jpg
12 KB, 225x225
>>58032872
Easy.

WE WUZ N SHIZ
>>
File: pictureforants.jpg (5 KB, 127x78) Image search: [Google]
pictureforants.jpg
5 KB, 127x78
>>58052766
Thread replies: 15
Thread images: 5

banner
banner
[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / biz / c / cgl / ck / cm / co / d / diy / e / fa / fit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mu / n / news / o / out / p / po / pol / qa / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Home]

All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties. Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
If a post contains personal/copyrighted/illegal content you can contact me at [email protected] with that post and thread number and it will be removed as soon as possible.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com, send takedown notices to them.
This is a 4chan archive - all of the content originated from them. If you need IP information for a Poster - you need to contact them. This website shows only archived content.