[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / biz / c / cgl / ck / cm / co / d / diy / e / fa / fit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mu / n / news / o / out / p / po / pol / qa / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Home]
4chanarchives logo
VELIKO HVALA!
Images are sometimes not shown due to bandwidth/network limitations. Refreshing the page usually helps.

You are currently reading a thread in /int/ - International

Thread replies: 44
Thread images: 7
File: srpska-i-hrvatska-zastava.jpg (76 KB, 670x447) Image search: [Google]
srpska-i-hrvatska-zastava.jpg
76 KB, 670x447
Ovim putem se iskreno zahvaljujem braci Hrvatima, koji su sprecili otvaranje poglavlja 23 za priljucenje Srbije Evropskoj jebenoj uniji. Nase vesti kazu da je "Hrvatska sprecila otvaranje poglavlja 23 prikljucenja, jer nije dala saglasnost na sastanku Radne grupe Evropske Unije."

Sta da vam kazem, braco, nego SVAKA CAST! Kad vec ne mogu Srbi sami da otvore oci, otvorite im vi, koji patite u prokletoj EU vec godinama. Nadam se da ce i vas narod da se iskobelja nekako iz kandzi u koje su vas politicari uvalili...
>>
>>57614697

SVAKA ČAST DIREKTORU; VELKA MU HVALA BOGA MI
>>
Nema na čemu.
Pozdravite Putina.
>>
File: bigstock-Eu-Flag-46713466.jpg (431 KB, 1100x607) Image search: [Google]
bigstock-Eu-Flag-46713466.jpg
431 KB, 1100x607
>oni nisu dio bazirane eu
>pušit će kurac putinu dok ih ovaj potpuno ne pokrade
>neće uživati u mnogim prednostima članica europskih jebača
>oni nisu prijatelji baziranim amerima

ubijte se i uštedite si vrijeme
>>
>>57615325
>pušit će kurac putinu dok ih ovaj potpuno ne pokrade
lololololol rodjace, ovde nema sta vise da se krade, zato se i cepimo EU, kako bi bilo neceg da se pokrade.

Sto se ljudi ovde tice, jedino nam hrskavicu sa potkolenice nisu ukrali, cisto da nam ostane nesto na sta da kuvamo pasulj
>>
>>57614697
OVO

Hvala katolicki srbi
>>
>>57614697
>Nadam se da ce i vas narod da se iskobelja nekako iz kandzi u koje su vas politicari uvalili...
kada UK izvede brexit, raspast će se polako unija. neizbježno je
>>
>>57615325
koje su to prednosti eu?
>>
Ne brini se, nece oni dat nama da se ovako zajebavamo. svi su pustili samo Hrvatska nece, mislis da druge clanice nece vrsit pritisak na nas dok vas ne pustimo? Tako su i Sloveniju kad su blokirali nas.
>>
>>57616362
Pa kad vidis da drzave koje su jebeno OSNOVALE EU beze sada iz nje glavom bez obzira, znas koliko je sati. Samo mi smo dovoljno glupi da i dalje podrzavamo politicare koji su "na evropskom putu". Majke mi, nekad pomislim da smo mi Srbi zesci mazohisti jebote

>>57616532
rekao bih da je to cist sarkazam
>>
>>57616589
Katoliški Srbi ven! Slovenija je že od nekdaj zadnji branik in postojanka evropske civilizacije!
>>
>>57616751
ne seri majke ti. boli europu kurac za vas
>>
Хвaлa хpвaтимa.
>>
>>57616751
Sviras violinu, a ne znas da je sviras, sto bi rekla ova sa slike. To sto ste izvukli tanji kraj kad se Juga raspadala ne znaci da ste neki kurac, a kamoli "zadnji branik in postojanka evropske civilizacije"
>>
>>57617140
>le Slovenija je bogatejša od preostale ex-yu samo zaradi tega, ker ni utrpela vojne škode

Oh, ti memeji! Memeji vsepovsod!
>>
sry for not knowing the slavic language

but croatia fucked you up, you never gonna join eu

>bravo hrvatske
>>
>>57617243
neither will albania
>>
>>57617211
>ker ni utrpela vojne škode
Koju kurcevu stetu ste vi pretrpeli? Ne zajebavaj molim te

>>57617243
>but croatia fucked you up

No, they just delayed the inevitable.

>you never gonna join eu
A blessing, not a curse.
>>
>>57617243
neither will you
>>57617211
upravo to i jest razlog. kako ste vi slovenci puni sebe, mislite da ste neki kurac, a ni austrijanci vas ne znaju na karti naci.
>mi nismo balkan! mi smo civilizacija! branik europe! piran do jonskog mora!
odjebite vise
>>
File: nato_albanski.gif (26 KB, 277x115) Image search: [Google]
nato_albanski.gif
26 KB, 277x115
>>57617335
>>57617273
>>57617330
Who the fuck needs EU when you be NATOing? :D
>>
>>57617335
>le Slovencem so Avstrijci zgradili industrijo, zato imajo višji življenjski standard od nas!
>le mi bi bili že na ravni Avstrije, če ne bilo Večnega Srba!
>le Slovenija je tista, ki poskuša neupravičeno razširiti svoje pomorske meje! Savudrijska vala je bila od nekdaj hrvaška! Mi NIKAKOR nismo posegli na slovenski teritorij šele v prejšnjem desetletju in zahtevali vode, ki nikoli prej niso bile naše, zato da bi ekonomsko oslabili Slovenijo!

...in ostale basni, bajke in pripovedke hrvaških tatov zemlje.
>>
>>57617514
>NATOing
That decision will surely backfire directly in your face, sooner or later. Just wait for it...
>>
>>57617514
you obviously don't know what EU exactly is.
>>
>>57617514
your country is literally a bunker filled poverty ridden criminal dump wit no chance of recovery and anyone ever born there had basically failed at life from the beginning. but hey at least you are in the same military alliance as america, so that's something, I guess.
>>
>>57617619
>So does 40% of the Croatian population which is against it, bitch.
>>
>>57617576
daj odjebi više sa tvojim pederisanjem, pun mi te je kurac. nemaš li žicu da gradiš ne bi li obranio europsku civilizaciju?
>>
>>57617576
Jedina stvar koju ste vi Slovenci uradili kako treba jeste da ste pocili da ljubite guzice glavonjama iz EU kad je belo pravo vreme za to, dok smo se mi klali sa Hrvatima kao idioti godinama u ratu koji je ojadio obe strane bez ikakvih dobitaka, opet sa obe strane.

Tako da spusto taj nos, jer nemas za sta ni da ga dizes. Niste sami postigli svu tu "industriju", ako ste 20 posto pomerili dupeta uopste
>>
>>57617514
there's nothing you get from that membership and you have to pay affiliation fee
and since you're poor as fuck, that actually quite bad thing
>>
>>57617729
>Hrvat nima odgovora
>začne z Balkanskim postavljanjem v stilu 'alo bre, puna mi te je kurčina bre! Majku ti ujebem kume!'

Resnično, Balkanci so višek omike in civilizacije.
>>
>>57618276
Ti bas zelis da se ogradis od toga da su Slovenci takodje Balkanci? Pa da li moze kita da bude manja...
>>
>>57618276
>govori protiv balkanaca
>balkanac
piran do egipta. ajde diži žicu.
>>
>>57618355
>>57618361
>Slovenci so Balkanci

Nehajta! Memeji so vama prišli do živega in vaju potegnili v svet fantazem in laži! Ustavita se, dokler sta še sposobna razločiti med internetom in realnostjo, prosim vaju!
>>
>>57618532
Mozes da budes sarkastican koliko hoces, ali od istine ne mozes da pobegnes
>>
File: Yugoslavia Literacy Map.jpg (135 KB, 500x460) Image search: [Google]
Yugoslavia Literacy Map.jpg
135 KB, 500x460
>>57617330
>Koju kurcevu stetu ste vi pretrpeli?
To ni bistvo. Moj brat sodržavljan je hotel povedati, da smo bili bogatejši in uspešnejši od ostalih Južnih Slovanov že pred nastankom Jugoslavije
>zemljevid

>>57617903
>srbsko napenjanje
Brez Slovenije bi bila Jugoslavija tretji svet.

>>57618628
>>57618361
>>57618355
>70 let v balkanski državi ima večji pomen kot več kot tisoč let v srednjeevropski
>>
File: nato_lost.jpg (125 KB, 1367x690) Image search: [Google]
nato_lost.jpg
125 KB, 1367x690
>>57617514
DAILY REMAINDER THAT NATO LOST AGAINST YUGOSLAVIA

EVEN WIKIPEDIA SAYS SO
>>
>>57618532
>>57618973
>a-ali mi nismo balkan!
>pokaziva karte iz 1930ih
>WE WUZ CIVILIZED N SHIAT
u istom ste brodu sa nama, stoga ne seri jer boli svakog kurac za vas više
>>
Sad ću vam nešto otvoreno reći.

Srpska blokada nije važna. Srbi nisu važni. Srbi su....Meksiko bivše Jugoslavije. Meka plastičnih žena, opojnih sredstava i raznih bandi u uspinjanju čiji su očevi javni "službenici" na lokalnoj razini. Timbuktu oružja i Konstantinopol zavjera. Srbi su nekulturni stočari žuljavih ruku. Tako su ustanovili Turci, Austrijanci, Mađari, pa čak i Talijani, koji nisu organski mogli podnijeti obje stranke. Razlika između Hrvata i Srbina, razlika je između jedinke grada i sela. Čije lektire čitaju srpska djeca? Jedini nobelovac im je posrbljeni Hrvat. Kulturni doprinos Srba (osim onih jadnih i sitničavih žrtava srpskog zaleta 19. stoljeća, koji su se smatrali Srbima jer su vidjeli Srbiju kao ideal borbene slavenske države nakon oslobođenja od turčinske vlasti) jadan je. Srpska ekonomija. Gori sustav od pronađenog, polu-uništenog salonitanskog mozaika. Svaku čokoladicu, svaki perec koji Srbin pojede, zna da ga je financirao hrvatski poduzetnik, koji je platio jeftinu srpsku radnu snagu. Albanija će, svakom prognozom, do 2020. doći u isti ekonomski pojas kao i Srbija, sa vrlo malim makroekonomskim razlikama. Isto tako će biti i sa državama poput BiH i Makedonije. Crna Gora će ih prestići. Srbija nije važna. Krajem rata u Hrvatskoj, više od 130 tisuća Srba vratilo se natrag, u "genocidnu tvorevinu". Možete onda zamisliti kakav je život u Srbiji. Srbi se danas tuku i za hrvatsku putovnicu, ili "pasoš" kako se kaže na srpskoturski. Duboko u sebi znaju da ne idu na hrvatsku obalu ljetovati ne zato što ne vole hrvatsku, nego zato što su presiromašni. Dužnost je svakog Hrvata pomoći Srbima da izađu na put civilizacije. Prvi korak je već postignut. Novine na latinici. Sutra i obrazovanje. Prekosutra, ćirilica spada samo u samostane, kod bradatih spodoba koji su puškama i topovima otjerali ogromno muslimansko stanovništvo i pretvorili "Muamera" u "Muamerovića".

Srbi su naša kolektivna sramota.
>>
>>57620227
Dobra pasta.

7/10
>>
>>57620227
>bla, bla, bla

Za ovo mogu samo drugi Hrvati da te zajebavaju, jer ih predstavljas u losem svetlu. A toliko si se trudio...
>>
>>57620227
>Crna Gora će ih prestići
Ajd sve ostalo, ali ovo me je jako dobro nasmejalo. 8/10 za trud i ovaj smeh
>>
>>57619871
Kuga s mә glih kәr reku, ti kurba mәjhna? Jest tә puvem, de sәm zvežban holcar pa de sәm biu že doskat zravәn, k sej kramper pubirou; saj 300 gajb ga mam že nabranga. Drva znam cepәt z eno roko, traktor uhkә pa u miže furam. Tuko tem žvajznu, de teu du Buhina pa nazaj udnesvә, vrjem mә. K to pišem, že brusәm skiro pa vežem štrәk. Mrtu s ti, toja držina, usә toj prjatlә, pa še ceu toj rod za sto generacij nazaj. Ščijem po grobovәh tojga roda, ungavәm tә use babe u držin pa use drva tәm ud bajte udnesu. Suvata nәjt u cvet pride pa mlek nәj set skisa. Ti nis nәč u primerjau z mano. Upam, de vәm vәs pәrdelk preč pride, pa usa žvina crkne. Dep te kura bәcniva pa pәs puscau. Vem ke žviš pa vem, ke mate kluče ud bajte skrite. Merkej se, k bom zj hmau pršu. Frderbou tem preh, kokr uhkә Očenәš zmolәš.
>>
>>57620799
bolә mә oči od ovog.
>>
>>57620799
Koliko si besan mogao bih da ti isprzim jaje na celu. Ali istina boli, kapiramo
>>
File: civilizacija.jpg (80 KB, 960x639) Image search: [Google]
civilizacija.jpg
80 KB, 960x639
uvijek relevantno za zlovence
Thread replies: 44
Thread images: 7

banner
banner
[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / biz / c / cgl / ck / cm / co / d / diy / e / fa / fit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mu / n / news / o / out / p / po / pol / qa / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Home]

All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties. Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
If a post contains personal/copyrighted/illegal content you can contact me at [email protected] with that post and thread number and it will be removed as soon as possible.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com, send takedown notices to them.
This is a 4chan archive - all of the content originated from them. If you need IP information for a Poster - you need to contact them. This website shows only archived content.