[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / biz / c / cgl / ck / cm / co / d / diy / e / fa / fit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mu / n / news / o / out / p / po / pol / qa / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Home]
4chanarchives logo
/polska/
Images are sometimes not shown due to bandwidth/network limitations. Refreshing the page usually helps.

You are currently reading a thread in /int/ - International

Thread replies: 23
Thread images: 5
dzienne przypomnienie, ze nie napiszesz /polska/ bez /poka/
>>
>>57090233>>57082330#
Chyba po to jest anonimowa deska obrazkowa, żeby wypuścić cały ten tłumiony autyzm, nie? Już wystarczająco ukrywam mój poziom mocy jak jestem przy ludziach, bo nie chcę skończyć jak kolejny anon-spierdon, którego ciało znaleźli po miesiącu.
>>
>>57090400
100 % postów ma tutaj duble
>>
>>57090489
kurwa
u
r
w
a
>>
ja 50% czasu spedzam w edytorze tekstu a 50% w przegladarce internetowej wiec klade chuja jak os wyglada żbsz
>>
>>57090637
to
jaranie sie ladnym osem to autyzm
>>
>>57090637
no o tym mowie od poczatku, ale nie.

grek co pol dnia przesiedzi przy jebanych grach komputerowych ci powie ze brakuje "estetyki".

co ty robisz na tym komputerze ze masz czas patrzyc sie na pierdolone animacje zamykania/otwierania okien?

i jeszcze ze kurwa anime

keks
>>
René Descartes(pol.Kartezjusz,łac.Renatus Cartesius, ur.31 marca1596wLa Haye-en-TourainewTurenii, zm.11 lutego1650wSztokholmie) –francuski filozof,matematykifizyk, jeden z najwybitniejszych uczonych XVII wieku, uznawany również za ojcafilozofii nowożytnej[1].
>>
File: 171px-Platon-2.jpg (13 KB, 171x240) Image search: [Google]
171px-Platon-2.jpg
13 KB, 171x240
Platon,gr.Πλάτων, Plátōn (ur.427 p.n.e., zm.347 p.n.e.) –greckifilozof. Był twórcąsystemu filozoficznegozwanego obecnieidealizmem platońskim. Był uczniemSokratesa.
>>
>>57090953
>>57091128
Czy to jakiś test na autyzm?
>>
Poland is shit
>>
Filozofia,stgr.φιλοσοφία(zbitka słowna miłościφιλοoraz mądrościσοφία, tłumaczone jako „umiłowanie mądrości”) – systematyczne i krytyczne rozważania na temat podstawowych problemów i idei, dążące do poznania ich istoty, a także do całościowego zrozumienia świata[1].
>>
>>57091304
What the hell is this post?Is that suppose to be a human language?
>>
>>57090792
Nikt nie mówił o animacjach, dyskusja zaczęła się od języka systemu. Nie gram za dużo w gry, ale zastanów się na chwile jaką olbrzymią role gra estetyka w tych produktach i pomyśl co mówisz.
>>
>>57091365
na co dzien mam do czynienia z masywna iloscia wszelakiego sprzetu medycznego

i wszystkie te urzadzenia bez ani jednego kurwa wyjatku to jest szary/bialy plastik rodem z biura z lat 80-90 ubieglego wieku pomimo tego ze kilka z nich wyjechaly z fabryki w tamtym roku

wiesz dlaczego?

to jest urzadzenie do pracy
tu nie ma podziwiania i oceny estetyki

jak masz czas oceniac estetyke to znaczy ze sie opierdalasz

>olbrzymią role gra estetyka w tych produktach
tak, w produktach dla sliniacych sie bezmozgich konsumentow ktorych swiat ogranicza sie do rozmyslania ktory chinski badziew z ekranikiem i glosnikiem bedzie dla nich lepszy bo obecny ma juz prawie rok i chyba sie zestarzal

to samo jest z osem

>języka systemu
kto co woli
>>
>>57091663
>Mówimy o estetyce programu, czegoś co nie ma fizycznej istoty
>On pierdoli o "sprzętach" i plastiku
No teraz wiem dlaczego wspominałeś Apple.

>jak masz czas oceniac estetyke to znaczy ze sie opierdalasz
Poczytaj sobie dlaczego UI, interakcja użytkownika z programem itd to poważne sprawy i ile pieniędzy nad planowaniem tego wydają firmy specjalizujące się w rynku i zrozumiesz dlaczego to nie jest "opierdalanie się".
>>
Čo je poka
>>
>>57091943
Spoko anon mea culpa duzo projekcji na raz

nadal nie otrzymalem niczego co uwazasz za "estetyczny system operacyjny"

moze byc twoja niezwykle subiektywna opinia

juz wiemy ze gigantyczna niechecia palasz do applel

dawaj, naprawde jestem zainteresowany, bo teraz mowisz o duzych ilosciach pieniedzy wydawanych na UI i UX
>>
czemu ostatnio ludzie na żydoksiążce lajkują posty Kuby Wojewódzkiego? stało się z nim coś ostatnio?
>>
>>57092043
No "estetyka" to w zasadzie zawsze jest subiektywna sprawa.

Dla mnie, OS w języku innym niż angielski wygląda po prostu śmieszne kiedy widzę różne tłumaczenia, ale dobra to mały szczegół.

Dla mnie OS powinien być taki, ze można zrobić wszystko szybko i bez problemu. Powinien wyglądać tak, aby chcieć go używać bez żadnych ale, do punktu kiedy go nawet nie zauważasz. Mowie tu o vanilla systemach, bo wiadomo ze każdy może sobie zmienić setup, zwłaszcza jakiś Linuxowiec "power user".

Na przykład kilka lat temu kolega zainstalowal sobie Win8, nie lubiłem tego gowna, te kolory i to wszystko. Nie mógłbym używać tego OSu na co dzień. Inny przykład, to ze niektóre dystrybucje Linuxa nie maja/miały możliwość przejrzenia thumbnail obrazków to chyba jakieś nieporozumienie.
>>
File: 1458516278483.gif (2 MB, 320x228) Image search: [Google]
1458516278483.gif
2 MB, 320x228
>>57092690
dobra wez spierdalalaj z takimi wymijajacymi odpowiedziami
ja o jednym, ten o drugim

ide spac

chuj ci w czoko

zaloz tripa zebym cie mogl filtrowac

nara
>>
>>57092885
Wspaniale ty tez
>>
>>57090233
>2:30
>ctrl+f v4
>no results found
>tug
Thread replies: 23
Thread images: 5

banner
banner
[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / biz / c / cgl / ck / cm / co / d / diy / e / fa / fit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mu / n / news / o / out / p / po / pol / qa / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Home]

All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties. Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
If a post contains personal/copyrighted/illegal content you can contact me at [email protected] with that post and thread number and it will be removed as soon as possible.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com, send takedown notices to them.
This is a 4chan archive - all of the content originated from them. If you need IP information for a Poster - you need to contact them. This website shows only archived content.