[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / biz / c / cgl / ck / cm / co / d / diy / e / fa / fit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mu / n / news / o / out / p / po / pol / qa / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Home]
4chanarchives logo
/polska/
Images are sometimes not shown due to bandwidth/network limitations. Refreshing the page usually helps.

You are currently reading a thread in /int/ - International

Thread replies: 255
Thread images: 51
File: ᷊᷿᷃᷄᷅᷇᷉᷃᷀⁞.jpg (1 KB, 240x240) Image search: [Google]
᷊᷿᷃᷄᷅᷇᷉᷃᷀⁞.jpg
1 KB, 240x240
>>
niech to lata
>>
herbatka z dziurawca pomogla pewnej osobie ,bo zwiekszyla jej energie i apetyt,ale po pewnym czasie ze wzgledu na duzy apetyt z niej zrezygnowala.Kazdy czlowiek jest inny,kazdy ma inny charakter,moze miec tez inna przyczyne depresji,albo zespol depresyjny,Depresja moze wspolistniec lub byc przyczyna innej choroby.Jedna osoba chetnie slucha kogos,aby z jego doswiadczenia skorzystac ,druga nie lubi nawet wspominania przy niej o chorobie.Ja uwazam ,ze nalezy dociekac przyczyn choroby,bo lekarz nie jest w stanie nawet w godzinnej rozmowie zawsze znalezc jej przyczyny i w zwiazku z tym dobrze wyleczyc.
>>
Czytalam kiedys ksiazke naukowcow amerykanskich o zyciu ze schizofrenia pozycja ta byla w bibliotece w Tarnobrzegu na ul.Szerokiej ale juz nie pamietam tytulu,bo to bylo jakis czas temu.
>>
Kiedys ciezko zachorowala bliska mi osoba i tak sie zalamalam ,ze nie moglam chodzic ,jesc,opadlam calkowicie z sil,balam sie zapyta o jej stan,zeby nie uslyszec czegos strasznego Pomoglo mi to,ze inna osoba dla ktorej ten chory ,byl rowniez bliski nie zalamala sie(,miala zreszta inne usposobienie).Pomyslalam sobie ,ze skoro w rownie trudnej sytuacji ktos inny moze w miare jakos funkcjonowac,to jest to mozliwe i dla mnie.
>>
witam Was wizażystki! chciałam napisać Wam o moim problemie. otóz jestem chora od 3 lat na schizofrenię. zaczęło się to w drugiej klasie liceum. byłam dwa lata w szpitalu psychiatrycznym. była to bardzo ostra choroba. miałam urojenia, halucynacje, słyszałam głosy, dokonywałam samookaleczeń. teraz jestem w okresie remisji, ale pozostała mi po tamtym niemiła pamiątka. mam całe ręce w bliznach... na które wszyscy patrzą... niektórzy nawet pytaja co to jest. ja nie chciałabym informować całego świata o tym że jestem chora. w liceum wszyscy wiedzieli bo dwa lata nie chodziłam, ale na studiach nie chce zeby nikt sie dowiedział. czuje się gorsza przez to. przecież diagnoza schizofrenia to wyrok. wszyscy ludzie podchodzą do mnie po przyznaniu się jak do wariatki. niektórzy sie mnie boja... co mam zrobić. jak wy byscie zareagowały jakby ktoś wam sie przyznał że jest chory i że blizny które ma na rękach sam sobie zrobił zyletką...
>>
witam drogie panie , jestem mezczyzna i mam 20 lat i studiuje ,ostatnio zauwazylem u siebie od kilku miesiecy w sumie cos nie tak mianowicie : nie mam ochoty na nic nawet nie chce mi sie wstac wogole z lozka a nic robic tzn nawet nie z lenistwa tylko dlatego ze wogole nie mam checi do zycia a czasami jest tak ze moge robic wszystko rowniez czesto mam tak ze czuje sie w ciagu dnia szczesliwy a zaraz potem nieszczesliwy, zaczolem bac sie wychodzic z domu zeby przypadkiem ktos cos przykrego nie powiedzial itd rowniez calkowita utrata zainteresowania moimi hobby i pociagiem do kobiet czytalem troche o shizofreni i tam pare rzeczy z objawow pasowalo by do mnie nawet nie chce myslec jezeli okaze sie ze jestem chory to bedzie dla mnie koniec bo to jest nieuleczalna choroba wiec co mam robic w takiej sytuacji ?

Przepraszam z gory ze tak niestylistycznie napisane i jezeli nie ten dzial to prosze o usuniecie pozdrawiam
>>
edyne co mogą zweryfikować w tych aktach to tylko podpis Lecha Wałensy.I to też nie daje 100% pewności.Pani Kiszczak w Historii zamieszała a prawda jest taka że gdyby nie Lechu nie wiadomo jak by się toczyła dalej.Co nie zmienia faktu że mam własne zdanie co do poglądów Lecha wywnioskowane z medialnych artykułów.A z tym bywa różnie.
>>
Zmarnowałem tyle lat życia chorując na schizofrenię i będąc ślepym na wszystko.Kiedy wygrałem z schizofrenią i zrozumiałem kim jest Bóg i kim my jesteśmy,ręce mi opadły patrząc na nasz świat.Jestem maksymalnie nieszczęśliwy,nie śpię już któryś dzień z kolei,Tęsknię za prawdziwą miłością za kobietą która czuje to co ja,ale one wszystkie śpią,pierwsza żona mnie zdradzała a drugiej nie kochałem.Siedzę zamknięty w pokoju a rodzice mi każą brać tabletki bo dla nich jest to nienormalne że nie śpię i nie jem tak jak oni.Uważają że skoro wszyscy śpią a ja nie to ja jestem chory,no ręce opadają po prostu.Do pracy obecnej nie pójdę tam Ci ludzie też śpią.Umrę w tym pokoju.
>>
Duszę się tym miastem,patrząc na tych ludzi spieszących się gdzieś,patrzących wciąż na zegarki,zadowalających się jakimś pseudo parkiem z kałużą w środku,stosy plastikowych butelek,pustych flaszek i puszek.Stojących na tych przystankach autobusowych lub na światłach i czekających aż samochody się zatrzymają.Jak ma tak wyglądać moje życie to chcę w tym pokoju umrzeć bo po co mam żyć i się z nimi męczyć.Ładne budynki a ludzie schludnie poubierani z brudnymi duszami,chwilowe uśmiechy.Te kobiety są okropne...kiedy zobaczę kobietę prawdziwą to ją od razu poznam,do tej pory takiej w tym mieście jeszcze nie było.
>>
Dziś śmigam ze znajomym się pobawić w jakiejś tam małolacie się chyba zakochał,w sumie nie piję ale flaszkę muszę wypić a i tak chyba na parkiet nie wyjdę,prawdopodobnie się będę męczył
>>
A tutaj mam wiadomość słuchajcie dla dziewczyn w Polsce i dla kobiet w Polsce. Słuchajcie dziewczyny, nie dawajcie Polakom, nie dawajcie d**y Polakom. No bo co te brudasy mogą wam zaoferować prócz tych ich obwisłych brzuchów, obślizgłych ciał i śmierdzącej spermy i śmierdzącej japy. A taki Murzyn albo Arab? A, to jest co innego dziewczyny słuchajcie. Zazwyczaj jak przyjeżdżają do Polski Murzyni albo Arabowie to są ludzie z zamożnych rodzin z Afryki czy tam z Arabii właśnie, wykształceni, tak więc wiecie, oni mogą Wam coś zaoferować, jakiś awans cywilizacyjny, a Polacy co Wam mogą zaoferować? Podarte gacie i te ich śmierdzące mordy? A Murzyn czy Arab słuchajcie, ciała mają napięte, oni wyglądają jak dzieła Fidiasza, jak Apollini, rozumiecie? Same mięso na nich, skóra napięta, pory niezatkane, pachną świetnie. Jak się Arab albo Murzyn nawet nie umyje przez miesiąc to, Polak to śmierdzi zaraz po umyciu, a Arab czy Murzyn zawsze pachnie takim piżmem jak jest brudny. Tak więc dziewczyny nie dawajcie Polakom, bo białasy to śmiecie, dawajcie czarnym, dawajcie Arabom. Tak więc wiecie, i dzieci będą ładniejsze, i te ich zęby, i w ogóle, i siła fizyczna... przecież taki Arab czy taki Murzyn to Polaczka napie**oli i Polaczek nawet nie będzie wiedział gdzie on ma spie**alać, zniszczy białego śmiecia błyskawicznie. Ja wiem, bo sam jestem czarny, tak więc dziewczyny nie dawajcie Polakom, dawajcie tylko czarnym i Arabom, to jest po prostu przyszłość dla Was, rozumiecie? A najlepiej jakby te sk**wysyny białasy się na to patrzyły, to dla nich będzie taka męka, że jak ten czarny czy Arab śmie Was brać od tyłu, ale ja wiem że Wy to lubicie, dlatego dziewczyny jeszcze raz: nie dawajcie białym śmieciom, dawajcie czarnym i Arabom.
>>
Thanks to everyone who has been a while. I have a look at the moment. The comments for your help. I have a look at the moment. The comments for your help. I have a look at the moment. The comments for your help. I have a look at the
>>
kurwa wleciala mi much ado pokoju i lata wypierdalaj aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
>>
>>61105171
Sup guys, I'm getting engaged to my Polish gf next month (she was born and still lives in Poland)

I was reading up on getting citizenship, and it mentions an uninterrupted stay for 2 years, with exceptions for job relatedness.

My question is, if I get a house with her in Poland, and then go back to the US to work, can I still get citizenship in 2 years?
>>
>>61106141
http://www.migrant.info.pl/id-6-continuous-residence.html
>>
>>61106141
dont expect any answers the thread is dead its 5am all of the above are my posts im not even kidding my dude

now this link here will help you out pal https://mswia.gov.pl/en/document/ways-of-acquiring-poli/793,Ways-of-acquiring-Polish-citizenship.html
>>
W trakcie psychozy? Hmm... nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale chyba wtedy człowiek jest za bardzo skupiony na objawach, żeby okazywać poczucie humoru.
>>
>>61106168
I read this but I have a feeling if I only spend a month or so in Poland during those two years, with "I was working in America" as my excuse, then I will get rejected

>>61106173
Yes I forgot the time. Thanks for the link and I'll check it out. Any comment on the above?
>>
Albo nieleczona choroba psychiczna. No na pewno nie jest to sposób na popełnienie morderstwa z premedytacją.
Trzymiesięczne dziecko to ile wizyt położnej powinno być? U mnie przy obu dzieciach były po razie i nie zadawały żadnych pytań zmierzających do wybadania mojego stanu psychicznego, chyba w ogóle nie ma takich procedur, a to często jest jedyny kontakt z zewnątrz, spoza rodziny w tych kluczowych tygodniach.
W Wielkiej Brytanii są oddziały, gdzie trafiają matki z depresją razem z dziećmi i pomaga im się w bezpiecznym środowisku stworzyć więź, przydałoby się coś takiego u nas.
>>
>>61106211
>work outside Poland under a contract with an employer whose *headquarters is located in Poland*;
>>
File: Screenshot_20160621-235253.jpg (205 KB, 1347x420) Image search: [Google]
Screenshot_20160621-235253.jpg
205 KB, 1347x420
>>61106173
Okay so I see this line in pic related, does that mean as long as we're married for 3 years I can obtain citizenship without actually living there?
>>
>>61106227
>implying hes gonna drop his fucking job just to play the citizenship game
lmaoing at you desu

>>61106211
just dont tell em and have your fiance cover you
>>
>>61106252
At me? Fuck off you nigger
>>
>>61106246
spot on dude
>>
>>61106270
I may be of black skin but I aint a loser like you lmao im weak that was straight fire desu
>>
>>61106246
No you need both, live here and be married.
>>
Trza było napisać lepiej:Koniec schizofrenii i koniec pisania o schizofrenii a nie tak w ogóle jakoś.
Będziemy pisać o byle czym jak się już wyleczyliśmy z choroby psychicznej.
Na przykład:Jak nudno bez schizofrenii,chadu,depresji,manii,psychozy.
I co mi teraz zostało?Ściana.
Ja jestem wolna,Sąd mnie uwolnił i zupełnie nie wiem co mam z tą wolnością zrobić,nawet posprzątać nie mogę,tylko kawy piję i fajki palę,no ale zakupy jakieś tam robię.Nie wiem jak nazwać taki stan.
Remisja?Nie bo zbyt szaro widzę.Podremisja ale naddepresja.hi,hi.
>>
Ciesze ze sie odezwaliscie . Czuje sie teraz ze nie jestem sam. Przez jakis czas miałem wrazenie ze u mnie w domu sa kamery i podsłuchy ale okazało sie ze tego nie było . Jestem podejrzliwy bardzo do ludzi nawet czasami do rodziców z którymi mieszkam . Jak myslicie jak długo to moze trwac ? .Mam wporzadku rodziców próbuja mnie zrozumiec . Czesto powtarzam ze mi sie niechce zyc i nic mi sie robic nie chce nie mam odpowiedniej motywacji . Wszystko widze w czarnych kolorach .JAk znalesc motywacje do jakielkowlwiek aktywnoscie zeby nie myslec o złych rzeczach ?
>>
Podobno istnieje cos takiego jak hiszpanska mucha i podobno doprowadza czlowieka do euforii, orgazm gwarantowany i to nie jeden, dolewa sie kilka kropel do napoju i nie mozna zapanowac nad swoim porzadaniem... czy to prawda? Czy to jest zdrowe, czy ma jakies skutki uboczne? Widzialam cos takiego na allegro.
>>
Mój chłopak ma 22 lata i był prawiczkiem gdy zaczynaliśmy współżyć, ja 19 i miałam za sobą jeden, traumatyczny wręcz, raz z byłym chłopakiem, ja miałam znikome doświadczenie seksualne, a on żadne.
Gdy pieszczę mojego faceta ręką i oralnie, to bez względu na to jak bardzo się staram, na koniec on musi dokończyć ręką. Tak jest od pół roku do teraz. Myślałam że gdy nauczę się go pieścić to problem minie. Mam wrażenie, że on chce to przyspieszyć, idzie na łatwiznę, jeśli można to tak nazwać.
Ostatnio gdy go pieściłam oralnie, (co bardzo lubię robić, sama często to inicjuję ) było tak samo. Zajmowałam się nim, w pewnym momencie wziął go w rękę i zacząć się masturbowac. Spytał czy wezmę go do buzi, czyli czy połknę. Chyba trochę uraziło mnie to, że miałam połknąć po masturbacji. Poczułam się jakbym moja rola była w polykaniu, nie w dawaniu mu rozkoszy. Odmówiłam, naburmuszyłam się i powiedziałam że chyba dla własnej przyjemności go pieszczę, bo on tego nie potrzebuje. Niestety nie porozmawialiśmy tamtego wieczoru o tym, bo zaczął histeryzować, mówił że chyba jest chory, coś z nim nie tak, itd.
>>
Witam. Przekroczylam magiczny prog 30stki, ale tak naprawde w moim mysleniu nic sie nie zmienilo. Ciagle mam kompleksy, a uwidaczniajace zmarszczki nie sprawiaja, ze czuje sie lepiej. Chcialabym zmienic cos w sobie, zeby sie bardziej podobac. Jestem singielka i nic nie zapowiada zmiany. Mam dziwna twarz z wysokim czolem, malymi oczami, nieladnym nosem, malymi ustami. Planuje powiekszyc usta, ale zastanawiam sie, co jeszcze moglabym zrobic, zeby poprawic wyglad.
>>
>>61106301
>>61106275
Darn it. So there's no way around it? I have to live in Poland for 2 years in order to become a citizen?


(Don't get me wrong, your country is wonderful and I plan on living there in the future, but there's more economic opportunity in America).
>>
>>61106469
Yup this or prove your grandparents were Polish
>>
im gay
>>
dobra ide spać

piszcie coś żeby nie zdechł

miłego dnia
>>
>>61106519
ja też
>>
File: captain_poland.jpg (279 KB, 1024x1416) Image search: [Google]
captain_poland.jpg
279 KB, 1024x1416
>>61105171
36 postów. jedne obrazek . dzizus kurwa
>>
File: ok.jpg (25 KB, 600x600) Image search: [Google]
ok.jpg
25 KB, 600x600
>>61108126
bump
>>
Wstawać cholera
>>
File: 1461751325279.png (98 KB, 429x410) Image search: [Google]
1461751325279.png
98 KB, 429x410
>>61108694
spio bo meczu
>>
wstałam
>>
nie wstałem
>>
>>61108795
>am
>>
Kurwa muchy wszędzie, syf wszędzie, herbata wystygła, pies sąsiadów wyje chuj wie na co.
I jeszcze trzeba zapierdalać do sąsiedniego województwa lizać dupy doktorom o zaliczenie.
Zachciało się kurwa studiów.
>>
>>61109069
ciężki los inteligenta
>>
File: 1464850768326.png (996 KB, 1920x1080) Image search: [Google]
1464850768326.png
996 KB, 1920x1080
>tug kołderka czipsiki bajeczki
>>
>>61109311
W końcu trzeba było papier zdobyć, ile można z grabiami i łopatą zapierdalać
>>
>>61109624
ile masz lat
>>
>>61109414
p-podziel się, proszę
>>
co tu się odjebało
>>
>>61109779
25, a skąd pytanie?
>>
>>61105171
>tug brakuje mi 30 ECTS-ów
>tug powinienem pisać teraz egzamin
>tug nic nie na niego nie umiem
>>
>>61109624
>mysli ze po studiach nie bedzie zapierdalał łopato
uroczy
>>
>>61109948
wafel czy to ty? co ty tam robisz?
>>
>>61109871
>30
Ale odjebałeś. Ile warunków?
>>
>>61109948
Bede zapierdalał łopato i taczko, to już lepiej.
>>
>>61109962
nie on. to sie nazywa miec kurwa bana i uzywac vpna
>>
>>61109972
6 i jeden 1 obieralny
>>
Ehh Anoni, ostatni dzień na Litwie dzisiaj. Za dwie godziny jadę na lotnisko i wypierdalam do Polski, chyba na stałę. Troche mi smutno, przyzmam się
>>
Sharia for uk!

Destroy all anglo scum!
>>
>>61110106
a co robiłes na Litwie?
>>
>>61110106
>toczna

obrzydza mnie ten "polsko"-ruski slang litewskiej diaspory
>>
>>61110094
Ło kurwa. Powodzenia.
Idę na śniadanie, miłego dnia Anony.
>>
>>61110133
d-dzięki senpai
>>
File: 14.png (245 KB, 352x418) Image search: [Google]
14.png
245 KB, 352x418
>>61105171
why r u like this?
>>
File: 1466443634329.jpg (71 KB, 400x400) Image search: [Google]
1466443634329.jpg
71 KB, 400x400
>>61110122
Nu urodziłem się tu

>>61110127
>on nie lubi gwary wileńskien
W Polsce I tak prawie nie ma regionalnych dialektów, dobrze że jest chodź to
>>
>>61110186
/2
>>
>>61110208
>chodź

analfabetyzm to jeszcze nie dialekty
>>
>>61110264
Choć
>>
>>61110208
a дaвaй ты cpaзy cкaжи чтo пo-pyccки тeбe дaeтcя лeгчe и нe выeбывaйcя yжe чтo ты «««пoляк»»»
>>
>>61110264
Downie ciesz się że przynajmniej wraca do Polski
lepszy on niż ktokolwiek
>>
>>61110322
ktokolwiek lepszy niż on
nawet murzyna z nigerii bym przyjął byle dyplomowany specjalista w swojej dziedzinie a brudnych diasporaków z wilna bym nie wpuścił

mentalne podlasie i jeszcze nie potrafią po polsku zbyt dobrze, chuj oni warci
>>
>>61110298
в жoпy тeбe дaeтcя лeгчe пидop
>>
>>61110133
>je sniadanie bez komputera przy mordzie
zebys sie zadlawil
>>
>>61110370
co wieczór
>>
File: 1464853401765.jpg (346 KB, 892x944) Image search: [Google]
1464853401765.jpg
346 KB, 892x944
>>61110358
t. Polska "A"

Patrzcie jaki zachodni jestem XDDD
>>
>>61110208
>Nu urodziłem się tu
a bo myslalem ze na wakacjach. dosc dobrze mowisz po polsku jak na typową diaspore
>>
>>61110133
>idę na śniadanie
gdzie idziesz jak do ciebie mowie
>>
>>61110358
serio chcesz zapraszać bydło zamiast Polaka do domu? wiedziałem że troche prawdy jest w slunskich memach o polakach ale żeby aż tak
>>
Danony, musze sie wykwaterowac i zakwaterowac w innym akademiku. Trzeba sie w koncu ogarnac
>>
>>61110397
nawet nie Polska A ty umysłowa amebo

wiem jak wygląda bieda i patologia wschodu bo tu się kurwa wychowałem i mieszkam

>>61110410
>"Polaka"

co to za śmieszny mem
w "polskich" szkołach na litwie dzieci mówią po rusku
>>
File: 1464940077472.gif (1 MB, 330x271) Image search: [Google]
1464940077472.gif
1 MB, 330x271
>>61110415
>akademik
>>
File: 1459947514157.jpg (242 KB, 750x1000) Image search: [Google]
1459947514157.jpg
242 KB, 750x1000
>>61110415
>akademik
>>
File: alone_in_the_dark.png (267 KB, 510x384) Image search: [Google]
alone_in_the_dark.png
267 KB, 510x384
>>61110358
>nawet murzyna z nigerii bym przyjął
czyli czarnuch chce przyjac czarnucha. łał nie spodziewalem sie tego.
>>
>>61110428
tępaku jakbyś chociaż ten ,,ruski'' umiał to byłoby osiągniecie intelektualne widać to po zagłębiu na ślunsku same polaki to i bieda tam jest
>>
>>61110468
>jakbyś

gdybyś*
>>
>>61110432
No biedny jestem, najgorzej ze dostane pewnie jakiegos randoma
>>
>>61110519
nie lepiej znaleźć samemu jakichś ogarniętych ludzi do mieszkania i wynająć pokój? to chyba nie może być droższe niż akademik
>>
>>61110428
>nie mówią po polsku
Zależy od nastawienia rodziny do polskości. Jest wiele małżeństw litewsko-polskich albo rusko-polskich, które nie uczą dzieci polksiego. Z tego wychodzą tacy "Polacy" co maszerują w Niemenczynie z flagą Litwy i wyrzekają się korzeni. Ale nie wszyscy. Jeden mój znajomy pojechał studiować w Łodzi, druga ożeniła się z Polakiem i mieszka teraz we Wrocławiu. Trzeci pracuje w fabryce przy Gdyni.
>>
>>61110547
no chyba nie

akademik to 300-400zł i masz za darmo prąd wodę internet śmieci wszystko a jak jesteś biedakiem ze wsi z rodziny patusów to jeszcze ci płacą żebyś tam mieszkał

parodia człowieczeństwa ludzie mieszkający w akademikach żeby hehe nauczyć się życia i mówię to jako wieloletni lokator z wyboru (bo kurwa taniej i to jest fakt bezsprzeczny) - takiej dziczy i dosłownego brudnego polactwa-robactwa to się nigdzie nie uświadczy, dzieci bez krztyny odpowiedzialności nienawykłe do dbania o to gdzie się mieszka, a jeszcze doszli ukraińcy szturmujący dosłownie wszystkie uniwersytety - do brudu i apatii dochodzi jeszcze bariera językowa i naloty policji bo te zjeby nie potrafią imprezować bez narkotyków
>>
>>61110547
no miałem jeszcze 2 gosci co chcieli, ale jeden sie wykruszył i teraz jest opcja albo chujowy akademik albo jakies chujowe mieszkanie. Jestem juz zmeczony szukaniem
>>
>>61110428
kurwa widać że robal co nigdy poza powiat nie wyjechał ale on "zna świat" i życie" bo jest biedny
>>
>>61110600
chuj się znasz na czymkolwiek zjebie i masz ból pizdy bo ja tak się składa wiem dużo

aż zapiekło co zwierzu
>>
>>61110586
to + jak sie pracuje w gówno pracy studenckiej to nie licze na wiele.
>>
>>61110615
dobra już nie szczekaj seba
>>
>>61110586
ale loszki fajne sa co nie?
>>
>>61110635
dosłowne karyny które obciągną ci za piwo

porządne dziewczyny się do akademików nie pchają chyba że przez przypadek
>>
>>61110586
zastanawiam się jak jest w prywatnych
>>
>>61110570
nie marnuj sobie życia w Polsce, polak to najgorsze ścierwo stąpające po ziemi dostali uprzemysłowiony śląsk i tylko go niszczą już dawno ślązacy mówią o sprywatyzowaniu kopalń to karakany z warszawy dalej wierzą w cuda państwowości. Podsumowując jest to państwo debili którzy nie mają za grosz inteligencji bądź są idealnymi szpiegami vaterlandu
>>
>>61110660
typowy Bercik wszędzie knuje warszawskie spiski ale po siedemnastą pensję przypełznie na kolanach
>>
>>61110660
ale kurwa gnije z tych slazackich zapedow niepodleglosciowych.


chuja a nie jestescie narodowoscia, mowicie po polsku. a zadnej niedpodleglosci to tez nie dostaniecie.
>>
>>61110660
ciekawe ile wy glizdy byście popracowały w tych prywatnych kopalniach jak nie potraficie tygodnia wytrzymać płacząc o podwyżki a na chuj ma się właściciel z takimi zwierzętami użerać jak może sobie sprowadzić chinoli
>>
File: ilya-kuvshinov-torii.jpg (319 KB, 1080x1080) Image search: [Google]
ilya-kuvshinov-torii.jpg
319 KB, 1080x1080
>>61110686
>trzynastki
>czternastki
>siedemnastki
kurwa Ci ludzie.
>>
>>61110686
Mój starszy pracuje w prywatnej kopalnii przejętej przez czechów nie ma żadnej barburki,siedemnastki uczciwie fedruje to POLSCY komuniści wymyślili to co teraz polaków boli dajcie ślunskowi autonomie to zobaczycie co to znaczy mieć państwo które dba o swoich obywatelii bez socjalizmu
>>
>>61110758
>Ci

anon-analfabeta znowu uderza
bajkozjeb do tego

>>61110759
>śląsk
>państwo bez socjalizmu

żebym ci kurwiu nie wypomniał ci jak śląsk głosował od początku polskiej państwowości
>>
>>61110748
>>61110756
Na chwilę obecną widzę tone polaków w katowicach bo w waszej PIĘKNEJ POLSCE nie ma ani pracy ani porządnej wypłaty by przeżyć u nas żul więcej na ślunsku ma niż wy macie wypłaty w wschodniej Polsce
>>
>>61110793
widzisz Polakow w Polsce?

brawo
>>
>>61110660
Mam dalszą rodzinę w Bielsku, zresztą teraz tam też jadę. Nie wygląda ani lepiej ani gorzej niż reszta południowej Polski, a prywatyzacja to mem, bo węgiel z Chin jest tańszy. Kopalnie muszą istnieć jako spółka publiczna, inaczej zbabkrutują.
>>
>>61110793
>żul więcej na śląsku ma

stąd tyle cygaństwa na ulicach?
>>
>>61110792
smiechłem
>>
>>61110813
ślunsk to nie Polska Piłsudzski obiecał nam autonomie i ją dostaliśmy teraz wy nie wywiązujecie się z umowy i nas trzymacie pod żydokomuną
>>
File: plakaty-ras.jpg (97 KB, 477x717) Image search: [Google]
plakaty-ras.jpg
97 KB, 477x717
>>
File: 1465923449235.jpg (28 KB, 493x377) Image search: [Google]
1465923449235.jpg
28 KB, 493x377
tug loli mi nie dadzą nigdy ;_;
>>
>>61110886
>ej a-ale wiedzieliście, że jesteście ś-ślązakami co nie? ej weźcie bądźcie no
>>
>>61110880
dla mnie to mozesz isc w chuj jak ci tak zalezy
>>
>>61110880
>mówią po Polsku
>hehe nie jestesmy polskomXDDD
>>
>>61110911
a jadę do vaterlandu dziadek w vermahcie był to i obywatelstwo mam przynajmniej tam będzie elegancko
>>
File: 1466574696495.jpg (284 KB, 940x470) Image search: [Google]
1466574696495.jpg
284 KB, 940x470
>>61110934
>>
>>61110886
Dziwne, ze nie napisane po sl*nsku. Taki kurwa naród jestescie
>>
File: 1466175448987.png (1 MB, 1280x720) Image search: [Google]
1466175448987.png
1 MB, 1280x720
>tug Dolny Śląsk i niemieckie nazwisko

stolicą Śląska jest Wrocław a muminy z kopalni dupa cicho
>>
Poland is the best country in the world, other countries are run by little girls.
>>
>>61110934
powodzenia, dzieki za info
>>
>>61110910
>>61110958
jak to jebane przesiedlone kurwy ze wschodu, ktorym sie cos pojebalo

zobacz >>61110397
>>
>>61110958
jakby było napisane po śląsku to by p*lacy zdjeli taki z was naród złodziei i kłamców
>>
>>61110934
typowy hanys po polsku pisać nie umie po niemiecku też nie ale błagać o podwyżkę da radę w dowolnym języku XD
>>
>>61110976
>tfw gdy masz żydowsko-niemieckie
>>
File: 1463352704587.jpg (774 KB, 4368x2912) Image search: [Google]
1463352704587.jpg
774 KB, 4368x2912
>>61110999
>>61110994
>>61110989
>>61110985
>>61110981
>>61110976
>>61110958
>>61110952
>>61110934
>>61110923
>>61110911
>>61110910
>>61110903
>>61110886
>>61110880
>>61110879
>>61110817
polski ''''''''''''''''''''''''''banter'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
>>
>dają się strollować prez "ślązaka"
Ehhh Anoni
>>
>>61111039
Żurek też jest Polski.
>>
>>61111011
a kto nie ma
>>
>>61111060
górale
>>
>>61111060
Hansy z górnego śląska
>>
Poland will win Euro 2016.
>>
File: 1442156561077.jpg (197 KB, 683x694) Image search: [Google]
1442156561077.jpg
197 KB, 683x694
>>
>>61111111
>>
>>61111073
no ok, ale ten chów wsobny
>>
>mniejszości w polsce

ci buszmeni w ogóle się czymś różnią od siebie?
>>
>>61111145
no i co dobre cechy zostają tylko uwypuklone
>>
>>61111201
jakie ?
>>
>>61111163
właśnie, jedyną relewantną mniejszością w Polsce są Kurpie
>>
>>61111231
jakis rodzaj robaczka ?
>>
mam nadzieje, że oglądacie yayo najlepszy program satyryczny :^) https://www.youtube.com/watch?v=i5p3NJsUDfo
>>
>>61111262
panie kierowniku, mam suchoty
>>
ej a skąd wy tyle wiecie o mniejszościach narodowych w polsce? czy to ten słynny autyzm?
>>
File: 2f7.jpg (43 KB, 339x350) Image search: [Google]
2f7.jpg
43 KB, 339x350
>>61111348
>ślązacy
>mniejszość narodowa
>>
>>61111348
>ej dlaczego wy wiecie rzeczy

wstydziłbym się spytać
>>
>>61111348
z wykopu
>>
ale chujnia anony ehh
>>
KUUUUUUUUURRRRRWWWWAAAAAAA
>>
>>61111231
że jakie kurwie przepraszam anona?
>>
No siema jak się spało zuchy
Ja to sny mam jak wczesnie się położę a są one pojebane i nielogiczne
>>
TY KUURRRRWWOOO
>>
no to za 3 dni nasi wracają do domu lmao żbsz

przynajmniej z grupy wyszli
>>
>>61112122
bedzie 1-0 dla nas
i tak po 1-0 do finalu i wygramy z francja na ich boisku 1-0 po golu robercika lelwandowskiego

bedzie memicznie
>>
File: 109_0108.jpg (905 KB, 2554x3484) Image search: [Google]
109_0108.jpg
905 KB, 2554x3484
Co zuchy może porozmawiamy o anime
>>
normiki cuchnące siedzą w gównopracy nie zabawopostują
>>
>>61112122
niby z grupy wyszli, ale są w pierwszej 16 (a nie 8 jak cztery lata temu), więc w sumie tak jakby nie wyszli

żeby pobić rekord sprzed czterech lat trzeba wejść do ćwierćfinału, co równa się wyjściu z grupy na euro 2012 i 2008
>>
>>61112179
>>61112122
>>61112155
a to co panie robot
>>
>>61112191
piłeczka to normictwo cuchnące
>>
File: 1462767403606.jpg (361 KB, 717x1012) Image search: [Google]
1462767403606.jpg
361 KB, 717x1012
>>61112176
>anime
no to po pierwsze:
płaskie klateczki > krowie cyce
>>
>>61112240
gej/pedzio wykryty
>>
File: 1462208796686.webm (3 MB, 1280x720) Image search: [Google]
1462208796686.webm
3 MB, 1280x720
>>61112240
zgadzam się
>>
>>61112240
Mój zuch
"Krowie" a "Duże" to dwie różne kategorie a zjeby i tak jarają się tymi pierwszymi
>>
File: 1465783070940.png (213 KB, 926x304) Image search: [Google]
1465783070940.png
213 KB, 926x304
>>61112289
>loszki same na basenie
>ruchajo sie
domyślałem się
>>
>>61112344
ale to nie ruchanie panie wowik
>>
dobra spuszczam tutaj w nitce moje płaskoklateczkowce teraz

(ale tylko takie w majteczkach lub w kąpieli żeby pan szatnia wpierdolu nie dał)
>>
>>61112431
dostaniesz bana i to na 3 dni anon.
>>
>>61112431
co to za chłopczyk
>>
File: 1461327675703.webm (1 MB, 960x540) Image search: [Google]
1461327675703.webm
1 MB, 960x540
>>61112392
jak rozkraczone, rozebrane dziewczyny liżą się po twarzy i smyrają przy tym cipuszkami to chyba ma znamiona ruchania
>>
File: 1460879850900.jpg (144 KB, 643x900) Image search: [Google]
1460879850900.jpg
144 KB, 643x900
>>61112443
pan szatnia zdaje się postępować wg zasady
>sutek = ban na 3 dni

wystarczy przestrzegać zasad i wpierdolu nie będzie
>>
obejrzalem wczoraj jedno anime i chuj bajeczki dla dzieciaczkow doslownie chorych psychicznie jak z malymi dziewczynkami elo
>>
File: 1457436078325.jpg (360 KB, 774x906) Image search: [Google]
1457436078325.jpg
360 KB, 774x906
majteczki są? [sprawdzone]
sutek zasłonięty? [sprawdzone]

no to wszystko git
>>
>>61112464
musi być benis in badżajna
>>
>>61112538
najlepszy post w nitce anon podsumowal wszystko o animkach nic dodac nic ujac
>>
>>61112538
brawo anon
>>
>>61112538
Jakie anime?
>>
>>61112431
>>61112496
>>61112541
Ej mielismy dyskutować i rekomendować ciekawe bajki a nie postować borderline h
>>
>>61112602
evangelion
>>
File: 1462763441831.jpg (50 KB, 650x784) Image search: [Google]
1462763441831.jpg
50 KB, 650x784
>>61112558
łechtaczka posiada znamiona penisa
>>
File: 1465757047298.jpg (104 KB, 776x1100) Image search: [Google]
1465757047298.jpg
104 KB, 776x1100
>>61112605
wasze opinie o Kuma Miko?
>>
>>61112640
>memegelion
obejrzyj cos wartosciowego i wróć do nitki
>>
>>61112696
podaj przyklad???
>>
>>61112719
Kaiji
Bez dziecięcej kreski z klimatem
>>
>>61112693
Nie oglądam airingujących anime
>>
>>61112696
>Evangelion
>nie najlepsze amino

weź wypierdalaj
>>
>>61112814
o kurwa ale plebs tu ze mną w nici siedzi
>>
>>61112814
>mechy
>>
>>61112849
dosłownie kyoani poster

>>61112868
>eva
>mechy

widać kto nie oglądał
>>
File: 1463741756669.jpg (55 KB, 600x832) Image search: [Google]
1463741756669.jpg
55 KB, 600x832
>>61105171
>przeciętna Polka
>>
>>61112890
łajfu
>>
>>61112890
atencyjna karyna zgadza się
>>
>>61112877
Dlaczego miałbym oglądać ultra mainstreamowe gówno na siłę
Szkoda mi miejsca na dysku na chujowe encody bo source był słaby
>>
File: 0d7c554a093287a342225f2afd774bb4.png (933 KB, 2596x1912) Image search: [Google]
0d7c554a093287a342225f2afd774bb4.png
933 KB, 2596x1912
>>61112900
>>61112901
>przeciętna Polska
>>
>>61112925
podaj swoje ulubione serie
>>
>>61112925
>a blu blu mainstream

dosłownie bym zignorował debila gdyby nie silił się na elitaryzm

Eva oglądał każdy ale mało kto rozumie więc jest elitarne jak najbardziej, tyle że taki gównorozumek jak ty zalicza się do tej grupy chuja rozumiejącej
>>
>>61112958
Kaiji
Sakurasou no pet na kanojo
Yuru Yuri
N.H.K.
+/- Cowboy Bebop
Podałem serię które mógłbym znowu obejrzeć bo widziałem inne anime które były nawet fajne ale męczące
>>
>>61113043
>serię które
>>
>>61113055
serie
zamyśliłem się humanistyczny zuchu nie miej mi tego za złe
>>
co w ogóle kwalifikuje się jako mainstream hipsterzy bo dla mnie to yugioh albo one piece
>>
>>61112984
>Eva oglądał każdy ale mało kto rozumie
Uwaga, elitarny zwierz, nie gryzie byle kogo.
>>
>>61113085
ale kretyna co w swojej liście wymieszał thriller będący psychologiczną analizą uzależnienia od hazardu z jebanymi dziewczynkami odrabiającymi lekcje to będę szkalował
>>
>>61112984
>Eva oglądał każdy ale mało kto rozumie

toś dopierdolił jak warchlak przez płot
>>
>>61112939
co masz na myśli przez tę mapę

paryż to też polskie słowo
>>
>>61113100
>>61113141
t. plebejusze

proszę zachować dystans minimum 5 postów od mojego inaczej wezwę gustopolicję
>>
>>61113115
Nie próbuję na siłę mieć "elitarnego" gustu bo bym oglądał obskurne gówna w których przez cały serial nie wiadomo o co chodzi i 90% dialogów nie rozumiem
>>
File: 1463139293797.gif (118 KB, 480x270) Image search: [Google]
1463139293797.gif
118 KB, 480x270
>>61112693
zjebane zakończenie/10
reszta całkiem komfi z okazjonalnymi atakami paniki
>>
>>61113186
>90% dialogów nie rozumiem

czy jesteś może upośledzony
>>
>>61113099
to czego nie lubię
>>
porozmawiajmy o filmach co
>>
>>61113238
nie bo anoni za mało filmów oglądali żeby mieć gust wyrobiony
>>
>>61113220
The Tatami Galaxy odpaliłem i dałem sobie spokój z pseudo głębokim gównem
napierdala bez sensu z szybkoscia gównoposterów na /b/ i angielskie suby to handluj sobie
>>
>>61113264
>on nie zna biegle angielskiego

żbsz jesteś analfabetą XXI wieku
i skoro czegoś nie rozumiesz to nie jesteś w stanie nazwać tego pseudogłębokim (bo nie zrozumiałeś więc o chuj ci chodzi zwierzu)
>>
File: 1466231449828.png (10 KB, 220x211) Image search: [Google]
1466231449828.png
10 KB, 220x211
>2 dni temu
>wstań
>11:39
>wczoraj
>wstań
>11:38
>dzisiaj
>wstań
>11:37
co tu się
>>
>>61113307
to śmierć anonie, jak obudzisz się o północy to umrzesz
>>
>>61113238
Warto Rebuild of Evangelion oglądać?
>>
>>61113331
póki co nie
poczekaj aż Anno wypuści ostatni film z serii
>>
>>61113296
animki normalnie po angielsku oglądam czasem tłumacząc pojedyncze słówka ale tu było wszystko za szybko
>>
>>61113366
no na pewno pozostając na poziomie Yuru Yuri nie wyćwiczysz rozumu żeby być gotowym na Tatami Galaxy

protip - ciężkie serie/filmy/książki opłaca się powtórzyć za jakiś czas
>>
File: Cheeky turning frown.png (80 KB, 206x221) Image search: [Google]
Cheeky turning frown.png
80 KB, 206x221
>>61113329
>jeszcze prawie 2 lata życia
Anon nie rób mi tego
To stanowczo za dużo
>>
>>61113393
ogarnij wszystko na raz bez zatrzymywania
co polecisz zuchu?
>>
>>61113444
>on może pauzować
>nie pauzuje

nic nie będę polecał połowa procesu wyrabiania gustu tkwi w samodzielnym poszukiwaniu contentu
>>
łiby do gazu
>>
>>61113477
>nic nie będę polecał połowa procesu wyrabiania gustu tkwi w samodzielnym poszukiwaniu contentu
dosłownie to
Jak miałbym co chwile pauzować to oglądałbym 20 minutowy epizod 40 minut
>>
>>61113555
a co złego w oglądaniu 40min

co za arogancja twórcy poświęcili wiele godzin na wymyślenie skomponowanie i napisanie takiej a nie innej fabuły a ten tu anon chce ją zrozumieć za jednym zamachem bez przygotowania i dziwi się że mu nie wychodzi

odrobinę pokory lmao
>>
>>61113600
>sutek

oo panie, woźny już jedzie
>>
>>61113663
widać wystarczająco dla pana szatni i jego ptsd
>>
>>61113603
W takim przypadku to przypomina czytanie książki aniżeli oglądanie anime
Nie ma to żadnej płynności i zatrzymywanie dźwięku co chwile jest irytujące
40 minut na JEDEN odcinek z 12 które mi się nie spodobają to za dużo
>>
File: 1466097373545.png (281 KB, 587x720) Image search: [Google]
1466097373545.png
281 KB, 587x720
>>61113600
Anon widzę lubi żyć niebezpiecznie
>>
>>61112496
nie nie, postępuje według zasady not related to /int/= ban
>>
>>61113727
>40 min
>za dużo

dosłownie ADHD
oglądaj mniej bajek a bardziej uważnie
>>
File: 1466528069215.jpg (32 KB, 500x500) Image search: [Google]
1466528069215.jpg
32 KB, 500x500
>>61113600
>>61113600
>>61113600

ZA DARMO
>>
>>61113307
budzik na 11:40, ktory sie spieszy
>>
>>61113761
40 minut bez spójności kiedy content ma 20 minut
Czy to nie jest tak że wy "elitarni" oglądacie głębokie baklo których nie lubicie aby pokazać że macie gust?
>>
>>61113715
>>61113600
ostrzegałem, woźniak nienawidzi sutków
>>
>>61113857
>wy

ja jestem jeden anonku, ten tutaj konkretny
a oglądając głębokie bajki wyrabiam swój gust - poświęcam na to czas i uwagę, na pokaz to się kupuje land cruisera
>>
>>61113911
uwaga elitarny manchild nie dotykać bo łapę upierdoli
>>
wstalam
>>
ja pierdole nie można anime sutka zapostować?

czy pan szatnia nie rozumie że anime to sztuka a nie pornol?

dosłownie cenzura jak w korei płn.
>>
File: 1445581252775.gif (208 KB, 354x534) Image search: [Google]
1445581252775.gif
208 KB, 354x534
>>61105171
Tomorrow is the day that Britain voices their opinion on whether or not to leave or remain in the EU.

Personally, I'm leaning more towards "leave", but perhaps if you were to say some nice things about the UK, I might be persuaded to change my vote...
>>
>>61113981
nice blog pham
>>
>>61113911
"wy" miałem na myśli całokształt weebów
"głębokie" a "trudne do zrozumienia" to to samo dla Ciebie anonie?
>>
>>61113955
na chuj się starasz typie uwal się na piździe pod monopolowym i zbieraj puszki na skup i nie daj Bóg się myj jak jakiś elitarny zjeb tryhard
>>
>>61113981
I want you to leave

I want Poland to leave

I want current EU to be killed with fire - we need to at least reform this corrupt shit
>>
>>61114001
nie szczekaj bo kija wezme knypie
>>
>>61114020
hahaha
dobrze go pocisnąłes
>>
>>61113999
w pewnym momencie człowiek zauważa co ma faktyczny przekaz wart analizy i godny docenienia a co jest po prostu zagmatwanym chuj wie czym

zagmatwanie też doceniam
>>
>.flac
>277 kbps
kurwa za to powinni wieszać
>>
zesrałam się i śmierdzi
>>
File: 1466489344777.jpg (77 KB, 612x612) Image search: [Google]
1466489344777.jpg
77 KB, 612x612
idziesz do kuchni a tam pik relatywny. twoja reakcja?
>>
>>61114061
A co się nie podoba? 277 to i tak nadmiar a flac jest przecież z definicji bezstratny.
>>
>>61113981
https://www.youtube.com/watch?v=ZXsQAXx_ao0
>>
>>61114145
zastanawiam sie skad oni sie wzieli w mojej kuchni i dzwonie po psy
>>
File: 1466569562719.png (67 KB, 235x329) Image search: [Google]
1466569562719.png
67 KB, 235x329
>>61114061
wieszanie za flaki jest niepraktyczne, od siebie polecam poślednie ziobro
>>
>>61114148
Jaki nadmiar
.mp3 ma 320
Thread replies: 255
Thread images: 51

banner
banner
[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / biz / c / cgl / ck / cm / co / d / diy / e / fa / fit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mu / n / news / o / out / p / po / pol / qa / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Home]

All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties. Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
If a post contains personal/copyrighted/illegal content you can contact me at [email protected] with that post and thread number and it will be removed as soon as possible.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com, send takedown notices to them.
This is a 4chan archive - all of the content originated from them. If you need IP information for a Poster - you need to contact them. This website shows only archived content.