[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / biz / c / cgl / ck / cm / co / d / diy / e / fa / fit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mu / n / news / o / out / p / po / pol / qa / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Home]
4chanarchives logo
/polska
Images are sometimes not shown due to bandwidth/network limitations. Refreshing the page usually helps.

You are currently reading a thread in /int/ - International

Thread replies: 7
Thread images: 3
File: 1405326869592.jpg (48 KB, 437x471) Image search: [Google]
1405326869592.jpg
48 KB, 437x471
Edycja ctrl+f gdzie /polska/
>>
File: 1459102270176.jpg (562 KB, 1280x1440) Image search: [Google]
1459102270176.jpg
562 KB, 1280x1440
/balt/
>>
File: cwcp.png (488 KB, 557x605) Image search: [Google]
cwcp.png
488 KB, 557x605
Przeszedłem się do Saturna w nadziei na spontaniczne kupno jakiejś przypadkowej gierki.

Nic ciekawego nie znalazłem, ale zobaczyłem nową eXtra klasykę - kurwa, co za bieda. Nie dość, że 35 plnów, nie dość że gierki chujowe, to jeszcze na dokładkę dojebali chyba najbrzydsze pudełka jakie tylko się dało. Nie wiem czemu ani po co, ale te wszystkie pudełka z tanich serii zawsze były odrażające.

Ech, i pomyśleć, że 15 lat temu można było sobie w takiej extra klasyce kupić tormenta albo baldury za 2 dychy. Pudełka byly brzydkie, ale przynajmniej gierki były. Teraz jest tylko gorzej i drożej.
>>
No i koniec kurwa marzeń o wygranej Trumpa, ludziach sukcesu itd. Skończyła się zabawa dzieciaczki, do widzenia.
>>
eh a oni znowu forsują /poiske/
>>
Te obrazki ze spongebobem jaskiniowcem to jakis oficjalny szambiarski mem? Bo zdeka wali 9gagiem czy innym leditem.
>>
>>60543316
eh
Thread replies: 7
Thread images: 3

banner
banner
[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / biz / c / cgl / ck / cm / co / d / diy / e / fa / fit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mu / n / news / o / out / p / po / pol / qa / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Home]

All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties. Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
If a post contains personal/copyrighted/illegal content you can contact me at [email protected] with that post and thread number and it will be removed as soon as possible.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com, send takedown notices to them.
This is a 4chan archive - all of the content originated from them. If you need IP information for a Poster - you need to contact them. This website shows only archived content.