[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / biz / c / cgl / ck / cm / co / d / diy / e / fa / fit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mu / n / news / o / out / p / po / pol / qa / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y ] [Home]
4chanarchives logo
POLAND THREAD siema anonki, kilka pytan na rozkrecenie imprezy:
Images are sometimes not shown due to bandwidth/network limitations. Refreshing the page usually helps.

You are currently reading a thread in /soc/ - Cams & Meetups

Thread replies: 19
Thread images: 3
File: image.jpg (16 KB, 284x177) Image search: [Google]
image.jpg
16 KB, 284x177
POLAND THREAD

siema anonki, kilka pytan na rozkrecenie imprezy:
jaka Twa płec?
jaki wiek Twoj?
na ktorych boardach siedzisz oprocz /soc/?
ile zazwyczaj Ci daja punktow za facjate?
i jeszcze napisze kurwa zeby amerykance byly szczesliwe
>>
chlopiec
18
g fa biz mu.. ehh.. r9k
nie wiem bo nie postowalem ale pewnie z 5 bym dostal

szukam przyjemnej femki
dostawalem atencje od normictwa ale to smrod niesamowity jest
>>
>>23583817
szukasz amerykanki ktora zalatwi wize? Xd
>>
>>23583827
wize juz mam
wolalbym zalatwic polce wize :3
>>
>>23583862
Czekaj, czekaj. Masz jakas polke w polszandii a szukasz femki na socu? Why? XD
Jak dostales wize kołtunie?
>>
>>23583943
szukam polki
na 4szambowym soc jestem dla hecy
a wize mam poprzez starego bo tam mieszka

patrzylem na vichanowym soc ale martwe to
szkoda ze na kara nie ma soc jak kiedys
>>
>jaka Twa płec?
kobita
>jaki wiek Twoj?
19
>na ktorych boardach siedzisz oprocz /soc/?
/int/, /r9k/
>ile zazwyczaj Ci daja punktow za facjate?
6-7
>>
Fem hir, prawie 20lat. W sumie to lurkuje tylko /g/ i /tv/, czasem /ck/. No i oczywiście /soc/ bo lubię oglądać kamkurwy xD

>r9k
Nawet mi was nie żal
>>
>>23585890
czemu
co takiego z r9k
proszę o wyjaśnienie bo bardzo chciałbym uciec z tego kurwidołka ale od miesiąca lurkuję prawie codziennie i boli mnie to
>>
>>23586140
W sumie jeżeli się tam odnajdujesz to sobie tam siedź xD dla mnie r9k jest zbyt dynamiczne + zbyt dużo powieków (z drugiej strony nie wchodziłam tam zbyt często więc moja opinia może być błędna ). Olso mam wrażenie że jesteś jakimś napływem z uczucio albo vichuja.
>>
File: wkurwienie.gif (2 MB, 500x281) Image search: [Google]
wkurwienie.gif
2 MB, 500x281
>>23586781
nie mialem nigdy facebooka
nie korzystalem nigdy z wykopu
4szambo lurkuje od 2011
kara lurkowalem troche w 2012
teraz tylko tematyczne + okazjonalne soc czy r9k
prosze o nienazywanie mnie naplywem
od kolegów poznanych przez swoje zainteresowania znam cheny

i o co ci chodzi z dynamicznym r9k?
czemu celebrujesz bycie spierdoxem?
zawsze jak lurkuję r9k to bardzo duzo relacji mam do tego co pisza ale jak juz przyjdzie co do czego i pisze posta to nie bardzo.

[spoiler]e9q2GovA to ja, moze mi sie zmieni id bo pisze tera z komputera a nie z telefonu[/spoiler]
>>
Facet
21
b gif
nie wiem, mam niewysciowy ryj i boje sie pytac

a i zapomnialbym kurwa
>>
Elo 20 chopak na opak. Ja przeglądam oba gify i tapety i kobiety. Ryj moze nie mam najgorszy ale nie pokazuje. No i kurwa
>>
Chłopak
19
/g/ /mu/ /wg/ czasami /r9k/ /lit/ i /b/
6/8
Głównie lurkuje od kilku lat
>>
File: puci.png (31 KB, 800x600) Image search: [Google]
puci.png
31 KB, 800x600
>>23586982
Ehh w takim razie przepraszam ciebie anonku, nie gniewaj się na mnie :3 jak to jest mieć lurkujacych kolegów? Dynamiczny w sensie za szybki, wole wolniejsze chany czy tam boardy xD
>18 lat
Jak tam przygotowania do matury?
>>
>>23590770
no nie znam ich z irl ale parę razy sie widzielismy, bo jeden z nich mieszka całkiem niedaleko mnie
fajnie
siedzimy po 8h dziennie rozmawiając w dwójkę, ewentualnie trójkę i pielęgnujemy swoje dupokanapki, niektóre wspólnie.
w sumie nie wyobrażam sobie życia bez nich bo pewnie zszedłbym na tą samą drogę co pół r9k.
w ogóle nie rozumiem jak można pół życia spędzić w samotnosci

z edukacją nigdy nie miałem problemów i całe życie kompletnie na to wyjebane
>>
>>23591503
Eh zazdroszczę, ja nawet nie mam internetowych kolegów xD jaką masz dupokanapke? I dlaczego szukasz loszki przez internet? Nie ma żadnych cichych myszek w twojej szkole?

Też nie miałam przeważnie żadnych problemów z nauką i maturę zdałam całkiem przyzwoicie (chociaż z drugiej strony nie dostałam się na kierunek co chciałam xD ). W każdym razie powodzenia na maturze :3
>>
Ale wy jestescie mlodzi
>>
>>23591934
głównie to muzyka czynna, bierna i cos o czym się wstydzę tutaj mówić bo ma małą społecznosć xD
i własnie przez to jestem into cheny.
a z takich bardziej klasycznie dupokanapkowych to lubię autystyczne gierki z mapami, [spoiler]teorie spiskowe[/spoiler], ekonomię, i chciałbym bardzo zacząć czytać książki.
parę lat temu byłem mocno /pol/ ale własciwie teraz nawet jestem zadowolony że tak było bo dorosłem do ekonomii.

w stosunku do klasy zawsze zachowywałem się arogancko, i pewnie taka szara mysz zrobiła sobie jakąs asumpcje wobec mnie.
nawet jesli nie to nie zniósłbym normickiej loszki
poza tym mam prawie 0 kontaktu z kimkolwiek w szkole, najwyżej to pożyczę od kogos długopis
Thread replies: 19
Thread images: 3

banner
banner
[Boards: 3 / a / aco / adv / an / asp / b / biz / c / cgl / ck / cm / co / d / diy / e / fa / fit / g / gd / gif / h / hc / his / hm / hr / i / ic / int / jp / k / lgbt / lit / m / mlp / mu / n / news / o / out / p / po / pol / qa / r / r9k / s / s4s / sci / soc / sp / t / tg / toy / trash / trv / tv / u / v / vg / vp / vr / w / wg / wsg / wsr / x / y] [Home]

All trademarks and copyrights on this page are owned by their respective parties. Images uploaded are the responsibility of the Poster. Comments are owned by the Poster.
If a post contains personal/copyrighted/illegal content you can contact me at [email protected] with that post and thread number and it will be removed as soon as possible.
DMCA Content Takedown via dmca.com
All images are hosted on imgur.com, send takedown notices to them.
This is a 4chan archive - all of the content originated from them. If you need IP information for a Poster - you need to contact them. This website shows only archived content.